Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ez vajon mitől lehet, esetleg...

Ez vajon mitől lehet, esetleg komoly a baj? FONTOS.

Figyelt kérdés

Elmentem vhova, ittam vki után, hazajöttem, kicsit már furán éreztem magam és talán fáradtan, este nehezen tudtam már elaludni, meg az utóbbi években eléggé parás lettem amúgyis mindenre, finoman szólva...lényeg hogy egy ilyen lökeshullámszerüen tompa nyomás érzet jött be, a mellkasomba és érzem belül, nem kimondottan egy helyen, és elég fura és kellemetlen, szerteágazónak érzem, és érzem hogy belül van vmi vagy nem is tudom...aztán volt mikor középen is éreztem, de az változó, van mikor ott nyom és emezt meg nem is érzem úgy...NEM KÖHÖGÖK!!! fej fájás, szédülés tegnap volt(tisztára mintha másnapos lettem volna!!!) aludni kicsit nehezen alszom el, pedig nem is tudom miert, mert nem a fajdalom miatt...Advil ultra fajdalomcsillapito nem sok mindent ér, néha kicsit melegnek érzem a homlokam, arcom, vagy érzem a szememet, hogy kicsit fájna de az se túl gyakori...lázat nem mértem még, mert nem érzem úgy gyengének magam, mint mikor kimondottan a láztól minden baja van az embernek, a közérzetem kicsit fura, nagyon semmihez sincs kedvem, légyszomj se nagyon gyakori, hangom kicsit mélyebb talan, de érzem hogy valami van bennem, ott mellkas tajt...pénteken doki meghallgatott elöl, hátul, nem talált tán semmit vagy ugy nem mondta, csak hogy vmi vírusos vmi lehet és hogy menjek vissza jövöhéten ha úgy van vmi, vagy ha nem múlik el...

F23 (dohanyos, de ezerszaz, h leszokok azonnal, csak ezt eljem tul valahogy)



2012. dec. 9. 12:52
 1/2 anonim válasza:
elsőnek nyugodj le.ahogy olvasom,fele tünetet te kreáltad,mert olyan ideges vagy...de nyugodtan menj dokihoz,főleg ha nem múlik.
2012. dec. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
igaza van az elsőnek,ezeket mind te csináltad magadnak annyira bepánikoltál. mondjuk nem tudom min,de velem is volt ilyen hogy csak úgy rámjött valami pulzus az egekbe,szédültem is de már 1-2éve megtanultam letojni a kisebb dolgokat,teszem azt elkezded fájni a mellkasod,erre te nagyon megijedtél,bebeszétled magadnak a tüneteket. most is az írásod alapján,mint valami kész idegroncs... elsőnek nyugodj meg ahogy az első is írja,aztán doki ha még mindig fennállnak a tünetek.
2012. dec. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!