Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen érzés betépni?

Milyen érzés betépni?

Figyelt kérdés
Még nem láttam ilyen kérdést ezért én felteszem, h milyen érzés befüvezni? Mit érzél mit csinálsz mi a mellékhatása stb.
2012. dec. 10. 13:25
1 2
 1/13 anonim válasza:
61%
furcsa erzes de gyben jo is, elengeded magadat stb.... jobban bulizol.... de panikod is lehet tole ... ha megijedsz akkor nagyon rossz, de inkabb ne probald ki! a lenyeg , hogy nem vagy onnmagad es ossze vissza beszelsz, nevetsz, sirsza, ki mit csinal....eleg 1, 2 szivas is bele...
2012. dec. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
98%

Durva mellékhatása szerintem nincs, maximum ilyen füves másnaposság, fáradtság esetleg fejfájás.

Ha először tépsz akkor röhögni fogsz valószínűleg sokat meg kicsit bepörgeti az agyadat, furcsa és színes gondolataid lesznek, jó esetben viccesnek fog tűnni a külvilág. Kicsit másmilyennek hallod a zenét. Ha régóta szívsz akkor kellemesen bepunnyadsz tőle, laza és mosolygós leszel. Az édességeket is lehet, hogy kívánni fogod. Van, aki beparázik, de ez ritkább.


Nem fogsz meghalni tőle meg nem lesz semmi bajod, de a rendszeres füvezés leépít.

2012. dec. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
19%
Szerintem se probald ki,aztmondjak nem lehet raszokni de nezz korul az idosebb fuvesek kozott van e aki nem rendszeres hasznalo??Nincs.Azt is mondjak barmikor le lehet tenni,de megse teszik le-szoval nem lehet! Az erzes tobbnyire jo,de idovel gyengul,egyre tobbet kell szivnod.Es egy ido utan mar nem igazan van hatasa-mar csak azert tepsz hosz normalis legyel,mert nelkule ideges,depreszios,almatlan vagy. Mellekhatasai hogy semmi mas nem erdekel,rendetlen leszel,mindent szethagysz,es a feledekenyseg uj dimenzioit nyitja meg neked-mert meg jozanul is percek alatt elfelejted mit hova raktal,pontosabban nem is elfelejted hanem meg sem jegyzed.Ezek persze a hosszab tavu mellekhatasok,de mint mondtam naon keves a nem rendszeres elvezo ugyhogy elobb utobb meglessz a hosszutavu karier.En sokaig voltam fuves,emlekszem meg a kezdeti idokre mikor akar egy honapig is alt a joint a fiokomban alkalomra varva,par ev alatt oda jutott a dolog hogy minden nap bealtunk a bandaval,es othol termesztettuk hogy fedezzuk a szuksegleteink egy reszet,mikor nem volt vettuk-neha majdnem az egesz fizetesem rament.Az utolso 3-4 evben nemhiszem hogy volt 5napnal tobb mikor egesz nap jozan maradtam-de csak mert nem volt anyag.Mostmar tobb mint egy eve nem teptem egyaltalan,es kurv@ra banom hogy egyaltalan kiprobaltam,mert elvesztegetett ido volt ami soha nem terul meg.Ne probald ki!!
2012. dec. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Az előző válaszoló csak a saját tapasztalatait írta le, de ezt kár kivetíteni rád. A hatásokat leírták, annyival egészíteném ki, hogy egy jó anyag a kreativitásodat is előhozza, ez építő jellegű is lehet.


Az, hogy neked később milyen szerepet tölt be az életedbe, az az élethelyzetedtől és a térsaságtól függ. Ha sok a lelki problémád, akkor hajlamos vagy, hogy pszichésen rászokj, mivel nem addiktív, így fizikai függőséget nem okoz, de az életed kiegyensúlyozottsága, és a szociális alkalmak határozzák meg, hogy mennyit fogsz szívni később.

2012. dec. 11. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
100%

elég jó :D

én ma próbáltam először pár slukk után nagyon vicces volt valami.. csak röhögtünk

aztán kb 45 percen keresztül be nem állt a pofám csak beszéltem és beszéltem..

meg folyamatosan így beszaggatott a kép, mindent 2x éreztem kb.. de amúgyjó :D

mellékhatása az hogy éhes leszel, esetleg vörös szemek, szomjasság

2013. jan. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
attol fugg hogy milyen kedved van .volt amikor rohogtem mint allat, volt mikor benem allt a szam , volt amikor nem tudtam megmozditani semmimet es folyton csak a szivem dobogasat hallottam (na akkor beparaztam es jo ideig nem fogadtam el a fuvescigit) aztan van amikor belazulsz. A bio fuvot mashogy hallod a zenet elesebben latsz. A potpuri az meg undorito!!! Lezsibbasztja a mellkast es ugy erzed h nem kapsz levegot ( bar lehet masoknak mashogy van )
2013. jan. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
93%

A fűre valóban nem lehet testileg rászokni, mint a szintetikus szerekre, hogy kívánja a szervezeted. Aki rá van állva a fűre, az csakis az érzés miatt, mert hogy durván jó. Egy szóval annyiból tart rászokni és leszokni mint a cigire, bár ezt így mégsem merem mondani. Haver füvezett iszonyú sokat 1 éven át, meg is látszott rajta, aztán letette, azóta semmit, és ez nagyon is észrevehető rajta, hogy leállt, de e mellé még mindig cigizik, azzal nem tud leállni. Szóval csak az érzésre tudsz ráállni, de nem kell nagyon nagy akarat erő, hogy ne szívj.


Egyébként meg, olyan érzés, amit alkohollal stb. nem tudsz semmivel elérni. Iszonyúan kreatív lesz a gondolkodásod, akármit eltudsz képzelni, úgy mintha álmodnál, sőt jobban. Bár ha hagyod, akkor magától mennek a képek a fejedben, illetve ha nem akarod, sokszor akkor is. Valóban, minden iszonyú vicces, emellett barátságos leszel, és akit szeretsz, azt olyankor nagyon érzed. Van pár ember akit utálok, azt betépve még jobban utáltam, akit viszont szeretek, például barátom (nem mint homokos, hanem mint barát), ő nála olyankor éreztem, hogy szoros a barátság ami köztünk van. Jobb a kaja, jobb filmezni, zenét hallgatni, mindent jobb csinálni, nincs olyan amit nem. Egyszerűen király érzés. Ha túltéped magad, akkor lehetsz szarul, meg már rám is jött paraflash, de az csak régebben, mert "biot" szívtam, és attól nagyon berosszultam. Spice-ot is kipróbáltam, de az 40 perc alatt kimegy, és nagyon könny magad túltépni, emellett meg összehasonlíthatatlan azzal az érzéssel, amit a rendes marihuána nyújt. Attól mennyiségtől függően betudsz állni 20 percre, 1 órára, de akár 3 órára is. Szóval csak rendes mariskát szívj, ha akarsz egyszer szívni, vagy ha már szívsz, de mást, akkor állj át a simára. ;)

2013. febr. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
83%

Szépen, lassan üt be. Nekem olyan, mintha fel sem tűnne, hogy mikor kezdődik a hatás, amikor már betéptem, néha akkor is olyan, mintha még mindig nem lennék betépve. Egy másik pillanatban viszont tisztában vagyok vele, hogy ez már az, és akkor röhögök. :D

Szó szerint érzem, ahogy a pupilláim kifelé tágulnak és ezzel egyidőben szaporodnak a gondolataim. Összemosódnak a hangok és megfordul azoknak az erőssége: a zenét csak összemosódva hallom, az emberek beszélgetését is, de egy öngyújtó csattanását tisztán.

Szédüléshez hasonló bizsergő érzés fog el, mintha repülnék, nem érzem a lábamat a földön és olyan, de olyan boldog vagyok.

Nem olyan, mint a részegség, tudom, hogy hol vagyok és nem vagyok rosszul, ponthogy jól és egy másik dimenzióban érzem magam, ami amúgy párhuzamos a valósággal, csak sokkal királyabb. Gátlásfeloldást okoz. És kedvesebb vagyok. Megtágítja a tudatom, megértést ad dolgokról.más életszemléletet ad a dolgokról. Nagyon durva hogy mikre rájövök akkor.Amire nem tudnék rájönni, amikor tiszta vagyok.. Semmi rossz élmény.

A hatás vége felé a gondolataimat és a kimondott szavaimat nem tudom megkülönböztetni, azonosítani, nem tudom, mit mondtam ki és mit gondoltam csak.

Aztán ahogy múlik, enni akarok és inni, valamint cigizni.

Amikor elmúlt, ismét visszatérek a valóságba, mintha semmi sem történt volna, igazából elég nehéz visszahozni egyből utána, hogy milyen volt. Nagyon fura, egyszerre tudok mindent, és egyszerre tök komplex minden.

Én szeretem nagyon :) :)

2017. márc. 29. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

"Egyszer fent, egyszer lent" - mondta legjobb barátom.

8-as, te lány vagy, ugye?

2017. aug. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Mennyi,,nagy füves"van hirtelen...na a lényeg én másfél éve probáltam ki először akkor voltam 19éves...a nevetés megvolt,ahogy mások is írták az elején csak két hetente hétvégén füveztünk a haverokkal...mára már van úgy h heti 4-5alkalom is de nem nevezném magam függőnek mert kibírom nélküle simán..csak mikor össze jövünk párat olyankor előkerül és hát miért ne nagyon jókat lht tőle beszélgetni...hogy milyen milyen érzés betépni?anyagtól függ,miből szívod,joint inkább kezdőknek..de ezt nem kérdezni kell hanem kipróbálni bajod nem lesz tőle
2017. nov. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!