Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen érzés betépni?

Milyen érzés betépni?

Figyelt kérdés
Még nem láttam ilyen kérdést ezért én felteszem, h milyen érzés befüvezni? Mit érzél mit csinálsz mi a mellékhatása stb.
2012. dec. 10. 13:25
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Annyi mindent írtatok itt, kreativitás, meg más dimenzió, meg stbstbs.


Én kipróbáltam párszor már, de engem ilyen intenzív hatások egyszer sme értek: simán nyugodt, laza voltam, és jó kedvű. Kevesebb gátlás, több beszéd pl. De ennyi, semmi extra meg más dimenzió. :D

Egyszer kipróbáltam ennél luxuxabb cikket is a témában, ott is dettó ezt éreztem "csak".


Van rám nem hat ennyire durván, és a lelki, szorongásos gondokkal küzdők ezért élik meg ekkora hatásnak, vagy nem tudom.


Részemről semmi különséget nem érzek, mint akkor amikor iszom és úgy lazulok el. Az egyetlen különbség maximum a másnaposság hiánya, de ennyi.

2018. jan. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

En tegnap teptem eloszor.

Elegge szedulsz,utana konnyunek erzed magad. Nagyon ehes leszel,es bepunnyadsz miutan ettel. Egy cigi felerositi a hatast. Egyszer-ketszer jo szorakozas,de nem ajanlom tobbszor. Jo kis idotoltes,de konnyen a rabjava valsz.

2019. jan. 12. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Szerintem 2012-óta már kitapasztalhatta a kérdező :D

amúgy tudatmódosítóként természetes,hogy többféle állapotot élünk meg betépve annyira komplex strukturált folyamatokat indít el az agyból.. aztán hirtelen úgymegváloztatja azt ahogy a dolgokat látod,újabb és ujabb nézőpontokból. kérdezd meg betépve egy erős fűtől rendes fűtől,hogy mi van túl ezen a valóságon? 3d 4d 5d szellemi érzékelés feléledése.. egó halál para flash hogy megőrűlsz mégis épkézláb gondolataid vannak.. és lehet igyis komoly problémamegoldási képességed de nem teljesen úgy mint józanul.. betépni rituálisan óvatosan

2019. szept. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!