Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mit tegyek, ha ennyire utalom...

Mit tegyek, ha ennyire utalom ezt a kerdest?

Figyelt kérdés

Nagyon utalom a fustot.14 eves lany vagyok, mar sokszor azongyilkossag is jart a fejembe, senki sem ert meg.Kepzeljetek el egy olyan kamaszkort, amikor egy olyan ahzban laksz ahol minnden szoba furdo fustbe van, erzodik a fejeden a s a ruhaidon.Anyukam sem ert meg s senki sem, ha mondok valamit ordit anyum, s mondja hogy szokjammeg s valtozzak.Nem tudok valtozni, nem azert mert nem vagyok hajlando ra hanem nem tudok, amikor erzem a fustot sirok hisztizek, erze, h ajulok el,olyanok a szemeim,mint az aludtej, kisirtak pirosak.Minden napom azzal telik el h bogok szuntelen, depresszios vagyok 14 evesen.

Nem birom mar, haza sem akrok menni.Mit tegyek????Segitseg!


2012. dec. 19. 15:39
 1/10 anonim ***** válasza:
52%
először gondold át magadban miért zavar ennyire beszélj egy baráttal őszintén erről hogy miért lehet ez ha nem megy akkor ott a pszichológus
2012. dec. 20. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ejha anyám.. ez legyen a legnagyobb gondod, téged nem a füst zavar hanem egy unatkozó kamaszlány vagy. NYISS ABLAKOT és nem lesz ekkora gondod vagy költözz intézetbe.
2012. dec. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Phoney ***** válasza:
Úgy alakítsd az életed, hogy minél hamarabb elköltözhess pl. kollégiumba. Ilyen szülőkkel mást nem tudsz csinálni.
2012. dec. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Szelloztetes?Megis halnanak, otthon.Mivelhogy incs termopan ablak, a hideg ugy szurodik be, az ablakon ahogy cska tud.Hideg van mindig, es ha kinyitom az ablakot a fustert akkor orditnak.Mindenem tiszta fust.A kis konyhanal, ha elhuzom a fuggonyt, hogy megis valamit vedjen hogy ne szivarogjon az egesz hazba a fust tepik le.14 Eves vagyok, hogy koltozhetnek el?Megis?|
2012. dec. 21. 19:16
 5/10 anonim ***** válasza:
Szégyellje magát anyukád, hatalmas paraszt lehet az életben, ki nem nézném belőle hogy tud kedves lenni. Az enyém ilyet sosem tenne. Ha meg már sírsz és mégis ordibál veled, én végső esetben elmennék a rendőrségre, vagy valami gyerekvédelmishez titokban (nem tudom hogy megy ez), hogy tegyenek valamit, vagy azokat beijeszted hogy öngyilkos leszel, csak tesznek valamit.
2012. dec. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Van neki eleg problemaja azon kivul a hulye mostohaval...
2012. dec. 22. 23:17
 7/10 anonim ***** válasza:
Mostoha apukád van? Vagy hogy vannak ezek?
2012. dec. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen, alkoholista.
2012. dec. 22. 23:28
 9/10 anonim ***** válasza:

Hát sajnos innen nem tudok segíteni. Amikor valami bosszúság ér engem, mindig az eszemben van, hogy legalább rendes családban élek, és nincs olyan ember, kit ismerek, akivel cserélnék.

Ha annyira rossz a helyzet, legyél kollégista, anyukám is 14 évesen ment koleszba. (De ott sem volt semmi, csak így jött ki.)

2012. dec. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 rammstein211 válasza:
Menj a rendőrségre
2012. dec. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!