Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ha a cigaretta nem lenne...

Ha a cigaretta nem lenne egészségtelen, nem lenne büdös, nem károsítaná a természetet, nem lehetne vele szemetelni, nem okozna függőséget, nem lenne drága akkor cigiznétek?

Figyelt kérdés
Én nem (most sem dohányzok, nem is fogok), csak kérdezem.

2012. dec. 23. 18:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%
Ha ezek közül mindegyik teljesülne, akkor az nem lenne cigaretta.
2012. dec. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem, mert az íze is undorító számomra.
2012. dec. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezesetben a cigerattát valszeg levegőnek hívnák, azt meg most is szívok.
2012. dec. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez a világ leghülyébb kérdése.
2012. dec. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
ha nem okozna függőséget, akkor miért szívná bárki is?
2012. dec. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
azért szívják az emberek, mert az elvonási tüneteiket csillapítja ha újabb szál cigire gyújtanak rá. na most, ha nem okozna függőséget, senki nem érezné jól magát cigizés közben :D
2012. dec. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
23%
akkora faszok vagytok amugy.ha nem dohanyoztok es nincs tapasztalatotok mindek pofaztok bele??amugy magyarorszag tobb mint fele tulsulyos.a gyakorisok kb 70%a tulsulyos gyenge fizikumu szaros kis forumozo.az jobb mint a cigi?en 4 eve dohanyzom akarmennyi idot kibirok nelkule az egyetlken ok amiert meg mindig cigizem mert este unatkozom mikozbe varom az ejszakait meg igy altalaban a buszvaras unalmas.de nem hinnem hogy barmelyik sexualisan frusztralt mangalica egeszsegesebb lenne nalam.gondolkozzatok ezen..;)
2012. dec. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
85%

és te honnan gondoltad, hogy amelyikőnkből nem ömlik a kib*szott füst szag, akkor az már túlsúlyos? elárulom, a túlsúlyosokat is utálom :D de ők legalább nem magyarázkodnak, mint te, hogy bármikor le tudna adni x kilót. elárulom, nem tudnál leszokni. a kis kirohanásod is mutatja, egy hülye idegbeteg gyökér vagy, kell neked a cigi.

ja, és ki mondta, hogy nem próbáltuk? szerintem jóformán mindenki kipróbálta a cigit, csak az értelmesebbek kinövik.

2012. dec. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 BpZsolt30 válasza:
A csóró irigy parasztok szokták mondani hogy a dohányos akaratgyenge. Ez tök hülyeség... én például akaraterős vagyok mert akartam, akarok dohányozni.
2013. jan. 11. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
oké, de itt rajtad kívül senki más nem is említi az akaratgyenge szót, úgyhogy nem tudom minek írtál ide..
2013. jan. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!