Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hányan "teszitek le a cigit"...

Hányan "teszitek le a cigit" az újév alkalmából? : D

Figyelt kérdés

2012. dec. 28. 00:16
 1/4 anonim ***** válasza:
60%
már letettem ma is!aztán felvettem és elszívtam 2 szálat!XDDD
2012. dec. 28. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
93%
én leteszem :D mivel rájôttem fél év után hogy 1,drága 2,fiatal vagyok én még a cigihez 3,sárgák a fogaim :s 15/L
2012. dec. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én nem hiszek ezekben az újévi fogadalom hülyeségekben....

Aki le akar szokni az akármikor neki állhat, ez csak egy ürügy hogy még -1-2-x napig cigizzen az ember...baromság.

Én is most tettem le a cigit (8év kemény dohányzás után) és nem azért mert jött az új év hanem mert kórházba kerültem ahol nem cigizhettem, csak ha kimegyek az épület területéről udvarról mindenhonnan. és nem voltam olyan mászkálós állapotban, gondoltam az a pár nap nem-cigizés egy jó alkalom arra, hogy leszokjak, ha már így alakult. De csak azért cigizni még nem tudom hány napot mert mindjárt 1-eje... ez szerintem hülyeség.

(amúgy 2 hete szombaton cigiztem utoljára) és előtte napokban napi 2-3, mert már akkor sz*rul voltam. Amúgy elég erős cigit szívtam, hol töltöttem, vagy piros cigiket vettem több éven keresztül. Bár az elmúlt években inkább kéket, meg töltöttem magamnak...

2012. dec. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nem! :D
2012. dec. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!