Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ha csak hétvégenként dohányzom...

Ha csak hétvégenként dohányzom az is káros?

Figyelt kérdés
2009. aug. 27. 14:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
72%
Dohányzol, tehát igen.
2009. aug. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
72%

károsnak természetesen káros...D

De még mindig jobb mintha non-stop cigarettáznál

2009. aug. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
19%
Nem... jót tesz, isteni hatása van!
2009. aug. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
35%
nem lesz belőle semmi bajod ha csak hétvégente dohányzol
2009. aug. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
55%

miért cigizel akkor?nem tudom megérteni azokat,akik potya bagosok... aki csak akkor cigizik,ha bulizik,vagy ha egy sört iszik,vagy csak ugy heti 1* 1 szálat,mert mért ne...az ne cigizzen,vagy gyujtson rá minden nap.

amugy káros,mert mindig káros a cigi a szervezetreha hétvégén ha minden nap cigizel.+ akkor a legkárosabb,ha melletted cigiznek és a füstöt meg belélegzed te meg rá sem gyujtassz.

2009. aug. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
47%

22:36

Tipikus hülye mentalitás...

Ha valaki például a cigit/dohányt az ízéért szereti, és keveset szív el, az már ne is dohányozzon?? Jézus... Ekkora hülyeséget is rég olvastam már...

2009. aug. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
37%

12:47

akkor igen!!!!mért cigizik az olyan csak hétvégén?akkor mért nem cigizik minden nap.ezzel nem azt mondtam,hogy egy nap szivjon el 20 szálat,de hogy csak hétvégén....ez hülyeség.ne mondja már nekem senki,hogy pont csak hétvégén kiván cigit.ha hétköznap kivánnya?akkor már re se gyujt,mert nem hétvége van?ááááá na mind1.ö tudja.már bánom,hogy beirtam a véleményem.

2009. aug. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, káros. Ha rágyújtasz, káros, mindegy, hogy a hét minden napján, vagy csak 7végén.
2009. aug. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
40%

Én is csak hétvégén szívok, vagy akkor ha valami buli van és nem tudom, hogy miért baj ez egyeseknek:S


Mivel nem szívok minden nap, ezért nincs hozzászokva a szervezetem, így szédülök tőle, szal jobban üt a piával együtt!:P én ezért szívom, meg még talán azért mert ha már mindenki szív körülöttem, hát én miért ne. Sztem jól összehozza a társaságot is:D

2009. aug. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos, az is káros! Két hónapja szoktam le a cigiről. Úgy kezdtem, hogy csökkentettem az adagomat egy szálra, de kínok kínját éltem át utána! Az egy szál fenntartása bőven elég ahhoz, hogy továbbra is kívánd a cigit! Sajnos a cigi káros, ha hétvégén szívod, ha minden nap! Ez van! :(
2009. aug. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!