Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Az utobbi két honapban sokat...

Az utobbi két honapban sokat dohányoztam, kb napi 7,8 szálat szivtam el naponta, most fáj a torkom nyelésnél, és ha fogat mosok oklondozok. Lehet, gégerákom van?

Figyelt kérdés
2013. jan. 11. 02:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

-7,8 szál egyáltalán nem sok

-öklendezek

-lehet, de nem valószínű

2013. jan. 11. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2 hónap alatt nem alakul ki gégerák főleg nem ennyi cigitől. 7-8 szál nem számít soknak dohányosok közt. Azért jobb lenne ha még most tennéd le amíg nem szoksz nagyon rá.
2013. jan. 11. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

nem kizárható -bár nem gondolnám, tekintve, hogy egy ilyen ostoba kérdést egy olyan életkorú személy nem tesz fel, akiben nagyobb esélye van a rák kialakulásának , de ha van is, nem ettől

Ha az elmúlt 2 hónapban cigiztél csak ennyit, az azt jelenti, hogy alapból is keveset cigizel, így viszonylag könnyen leállhatnál vele.Szóval mi lenne, ha leállnál vele? Szerintem tök jó lenne... és akkor nem kéne aggódnod, hogy a dohányzástól kapsz gégerákot/szájrákot/tüdőrákot

2013. jan. 11. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Azért egy gégészt látogass meg hogy megnyugodhass. A torokfájás nem meglepő így télen. Az öklendezés már pszichoszomatikus. Szokj le most a cigiről, mert 20-30 év múlva tényleg gégerákod, tüdőrákod, szájrákod, tüdőtágulásod stb... lehet! Ráadásul ha teljesen rászoksz, az havi 30 ezer ft, évente majdnem 1 milliót is elköltesz rá. 10 év alatt ebből egy szuper autót vehetsz. :D
2013. jan. 11. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kicsit elszámoltam magam, de sok milliót spórolhatsz az évtizedek alatt. :-)
2013. jan. 11. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Én meg 25 szálat szívok alaphangon, bár 7-8-at szívnék csak :)
2013. jan. 12. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Màr a hangom is elment ,szval van vmi problèma .:S
2013. jan. 13. 06:50
 8/9 anonim válasza:
szerintem nem lehet tudni hogy mi kovetkezik.. inkabb szokjal le rola mielott MEGHALSZ miatta
2013. jan. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

4. válaszoló:

Neked hol a szuperautód? :D

Másrészt aki naponta egy dobozzal szív az vagy tölti havi 5-ért vagy akkor szív dobozosat ha van rá pénze :D

Ja és mutass már szuperautót 10 millióért mert kiváncsi vagyok rá :DD

2016. júl. 10. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!