Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ilyen fiatalon rászokni? Azt...

Ilyen fiatalon rászokni? Azt hittem, hogy tudom irányítani. Hogyan tudnám elérni, hogy ne kívánjam?

Figyelt kérdés
Egy (csak) 17 éves lány vagyok, aki elkövetett egy hülyeséget és rászokóban van a dohányzásra. Eleinte úgy gondoltam, hogy egy egy szál egy egy bulibaN belefér. De több lett annál, és most már 2-3 hónapja minden nap elszívok egy szálat, mert kívánom, és (sajnos) van rá lehetőségem, anélkül, hogy én költeném rá a pénzt, mivel apukám cigarettázik, és bármikor el tudok csórni tőle egy szálat, anélkül, hogy észrevenné,hogy hiányzik. Ma vettem egy csomaggal magamnak, mivel fogyókúrázom,és hogy "ne legyek éhes", de annyira furdalt a lelkiismeret, hogy felét kivettem, és apumnak adtam a másik felét, hogy "találtam valahol". Ma elszívtam 5 szálat, és a maradék 5-öt összemorzsolva kidobtam az ablakon, az előbb. Nagyon le szeretnék szokni arról a napi egy- egy szálról, hogy sírni volna kedvem, és sírok is! Nem vagyok egy rosszul nevelt, buta lány, de rossz társaságba keveredtem és ez lett a vége. Orvosira készülök, és ekkora hülyeséget nem csinálhatok! KÉRLEK! :(

2013. jan. 14. 19:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

"Ma vettem egy csomaggal magamnak, mivel fogyókúrázom,és hogy "ne legyek éhes""


Ez a legnagyobb böszmeség!!!

Ha rajtamn múlna, akkor minden cigarettához kevertetnék étvágygerjesztőt, hogy senki se próbáljon cigivel fogyózni!

2013. máj. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
0%

Hallod szívjál nyugodtan Xddd én 14 évesen napi 3-4 szálat elszívok, és abszolút nincs lelkiismeretfurdaláson Xdddd

szóval ha jól esik szívd, napi 1 szál nem veszélyes

2014. nov. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Utolsó! Aki 14 évesen 3-4 szálat szív el, az 18 évesen egy dobozt. Senki sem egy dobozzal kezdi, hanem napi 1-2 szállal.

Kedves kérdező, mi van veled? Szívsz még? Mennyit? A fogyókúrás célból való dohányzás a lehető legnagyobb böszmeség!

2014. dec. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!