Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mivel tudnám elnyomni ezt a...

Mivel tudnám elnyomni ezt a cigizhetnék érzést? (Bövebben)

Figyelt kérdés
Két napja nem cigizek mert úgy döntöttem leszokom róla, viszont nagyon bennem van az, hogy rágyújtanék, mondjuk semmiképp nem fogok rágyújtani mert egy szál cigim sincs, viszont elég rossz ez az érzés, mivel lehetne ezen könnyíteni? :)

2013. jan. 15. 18:14
 1/8 anonim ***** válasza:
rágó, szotyi, valami amivel lefoglalod a szád.
2013. jan. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Most egy pár napig sportolj.
2013. jan. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ilyenkor azonnal keress valami elfoglaltságot,ami elvonja a figyelmedet azonnal.

Bármi ..,séta,mosogatás,tv-kapcsolgatás..a lényeg hogy másra terelődjön a gondolatod.


Én már újév óta nem bagzok.

2013. jan. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

rágó sajnos nincs de gondolom valami cukor is jó


igen lehet sport lesz, gondoltam elmegyek kicsit később futni :)

2013. jan. 15. 18:26
 5/8 anonim ***** válasza:
Az édesség hatásos, viszont a sport mindenképp jobb és még az elhízástól sem kell félni:D Egyébként tudom még ajánlani a ropit, gyümölcsöket, tökmag, pisztácia.. amit így csipegetni tudsz és szeretsz:)
2013. jan. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :) Valóban beválnak ezek a dolgok :)
2013. jan. 16. 02:53
 7/8 anonim ***** válasza:
Allen Carr könyve nekem totálisan kimosta az agyamat, az első perctől kezdve semmi mentális elvonási tünetem nem volt, csak fizikai jeleket vettem észre, de azt meg könnyű volt figyelmen kívül hagyni.. amúgy 11 évig szívtam napi 1-2 dobozzal...
2013. jan. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem a fülakupunktúrás kezelés vált be! Nagyon hasznos tud lenni, ha jó szakember csinálja!
2013. febr. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!