Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mi ez a nagy dohányzásgyűlölet?

Mi ez a nagy dohányzásgyűlölet?

Figyelt kérdés

Miért van az, ha valaki dohányzik, itt egyből lefikázzák meg beszólongatnak neki? Nem az ő pénzük és a dohányosok többsége azért tapasztalataim szerint félre áll bagózni a buszmegállókban meg a környékén.

A másik meg, értem én hogy a dohányzás több embert érint mint mondjuk az alkohol meg a drogok, de az utóbbi kettőről mégsem esik szó, viszont a csapból is a dohányzásellenes kampányok folynak, holott még senki nem vert agyon vagy rabolt vagy erőszakolt meg senkit attól hogy elszívott egy szál cigit.

Az autóval járókat miért nem cikizitek? A benzin is drága és a kipufogógáz is büdös meg rákkeltő, akkor...?


2013. jan. 19. 16:34
1 2
 11/20 female_superiority ***** válasza:
51%

Mert régen csak a férfiak dohányoztak, nem is volt semmi baj, a faszi csak cigizzen! De, amint mi is a szánkba vettük a cigarettát rögtön jött, hogy káros és undorító és a többi duma a dobozokon. Mert ha egy Nő rágyújt, az már sérti a hímek önérzetét!

31/N

2013. jan. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
0%
Na még egy feminista sz*ka. Elárulom neked, hogy sokkal csúnyább, ha egy nő cigarettázik és ugyan ez a helyzet az italozással is. Ha egy nő részeg az sokkal megbotránkoztatóbb (szerintem nem csak számomra) mint ha egy pasi inná le magát. Az ilyeneknek mint te azt kívánom, hogy bárcsak a középkorban született volna, ott megtudta volna hol a helye.
2013. jan. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 female_superiority ***** válasza:

AZT A NŐT SZUKÁZD LE AMELYIK SZÓBA ÁLL VELED KANDISZNÓ!!!

Nem vagyok feminista abban az értelemben, hogy nőies vagyok, öltözködésben, viselkedésben, de ha valaki a Női Mivoltamban megsért, arra nagyon ugrok...


A középkorba?! Egy Nőnek szerinted ott a helye?! Szerinted helyes ha egy Nőt büntetlenül lehet ütni-vágni? Erre csak egy dolgot mondok. Állj az anyád (húgod/nővéred/lányod) elé, nézz a szemébe és mondd el neki ugyanezt.

2013. jan. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Teljesen egyetértek veled!

Ez a dohányzásellenes mizéria csak azért van, mert tudják, hogy a dohányzás megvéd egy csomó betegségtől.


[link]

[link]

2013. jan. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
2013. jan. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

GERHARD N. SCHRAUZER, Ph.D. kémiaprofesszor, kutatóorvos


[link]

2013. jan. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
azért még valóban nem gyilkolt, erőszakolt meg senki senkit, mert elszívott egy szál cigit, viszont a hiányától már igenis történtek ilyen dolgok, úgy hogy ez pont rossz példa...
2013. jan. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Azért aki 1 szál cigiért gyilkol, az gyilkol egy pár zokniért is. Szerintem tilcsuk be a zoknit is.
2013. jan. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
ki lehet forgatni bárki szavát, azért hála istennek ettõl nem lesz igazad:)
2013. jan. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Rákerestem, mondjuk a buszbaleset ügyében igazad van, de a többi ilyen "egy szál cigiért szúrta le meg verte meg a másikat", az nagyon alkohol szagú. :)
2013. jan. 23. 12:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!