Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A barátom elég rendesen szív....

A barátom elég rendesen szív. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
A barátommal két hete vagyunk együtt..ő 18F én 15L..és kb egy héten kétszer-háromszor szív.. és ugy mennek az utcán meg minden.. állandoan parázok hogy valami baja/bajuk lesz.. most is elindult egyik havárjával egyik ismerősünkhöz(lány) és beszéltem a csajjal msnen és mondta hogy ottvannak de barátom kb menni meg beszélni se bír..és ugy gondoltam hogy holnap beszélek vele hogy mi legyen.. mer én ezt nem szeretném igy.. pedig nagyon szeretem.. mer igy is van neki felfügesztettje ésha még megis fogják.. a rendőrök ilyen állapotba az utcán... áhh nem tudom mit csináljak..segítseteeek..=/ légyszi valami tanácsot..
2010. júl. 12. 00:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%
Ha nem tud ennél értelmesebb elfoglaltságot találni akkor jobb lesz hanyagolni.
2010. júl. 12. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
90%
Szia! Nem okoskodásból és bántásból, de én hagynám a fenébe! Annyi helyes/okos/jófej pasi van még a világon, ne kezdj egy ilyennel, valószínű nincs jövője. Fiatal vagy még, válassz mást. Néha parancsolni kell a szívnek. 23/L
2010. júl. 12. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
25%
Egymáshoz valók vagytok.
2010. júl. 12. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
42%

ez elég nehéz dolog...amíg magától nem lép a helyes útra,addig sok mindent nem tudsz tenni. Lány létemre ugyan azt csináltam amit a barátod ( lehet elítélni) és tudom min megy keresztül. Neki így jó és amíg nem gondolja úgy, hogy ezt nem kellene (saját példámat felhozva nem éri egy nagyobb trauma drog miatt) semmit sem tudsz tenni. Ő már függő és beszélgetéssel kevés az esély, hogy elérj valamit is ( nem 0, de kevés).

Ha beszélsz vele erről, mondd el neki amit gondolsz, de ne állítsd választás elé ( vagy én vagy a fű), mert lehetséges, hogy olyan választ kapsz amire nem számítanál. Ha érzi, hogy szereted, hogy fontos neked, bízhat benned és félted hosszas munkával ( állandó figyelmeztetés,vagy csak a téma felhozásával) is érhetsz el legrosszabb esetben is minimális változást.

sok sikert.

2010. júl. 12. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat..

utlosonak..: már belefáradtam az állando figyelésbe..de lehet választania kellesz.. vagy nemtudom mer én nem azt mondom hogy ne szívjon... csak mértékkel.. meg havi egyszer kétszer..nem heti:|

2010. júl. 12. 08:34
 6/17 anonim ***** válasza:
egy héten kétszer háromszor? ne aggódj az egyáltalán nem sok. ha napi szinten csinálná, az valóban gáz lenne. ha a rendőrök elkapnák ilyen állapotban az utcán max jól kiröhögnék. nincs arra kapacitásuk, hogy minden betépett embert bevigyenek akit meglátnak.
2010. júl. 12. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó! Nem a hatóságoktól kellene tartani, hanem a saját lelkiismeretünktől... Kérdező! Nálam a fű kizáró ok, de te tudod...
2010. júl. 13. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
hát nem hiszem hogy a rendőr kiröhögi.. vagy nem tudom...
2010. júl. 13. 09:46
 9/17 anonim ***** válasza:

Apám meg minden nap vagy 4-5 mg benzodiazepinnel a szervezetében bambulja a tv-t... Xanax függő. Most akkor hanyagoljam a saját apámat? Heti 2-3 alkalom egyáltalán nem sok, kicsi vagy te még hozzá hogy megérts ilyen dolgokat fél kézzel még anyuci szoknyájába kapaszkodsz, nem illetek egymáshoz.

Hanyagold. Vagy próbáld ki te is, ennyi.

2010. júl. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

00:03 vagyok, amúgy 24/L, ha valakinek ez számít...


Igen, kedves válaszoló! Édesapádat hanyagold valamilyen szinten! Persze szeretni kell, mert a szülőd, de nem majomszeretettel! Igen is legyenek fentartásaid és véleményed a dologról. Az anyám gyógyszerfüggő (Xanax, Frontin, plusz a saját bogyói), az öcsém füves, és SZERETEM ŐKET, DE!! GYŰLÖLÖM, AMIT CSINÁLNAK és mélységesen elítélem. Presze tartjuk a kapcsolatot, de semmi jópfizás... Mindenki tudja a családba, mi a véleményem: drogosból ember nem lesz...

2010. júl. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!