Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Van ilyen? (jó Hangulatot...

Van ilyen? (jó Hangulatot okozó növények)

Figyelt kérdés
Olyan növényeket keresek amik dohánnyal keverve jó hangulatot okozhat.Akár magyar békésmegyei régióban vagy van egy teásbolt még ahonnan betom szerezni csak az lenne a lényeg hogy törvényes legyen.
2013. febr. 2. 21:26
 1/5 anonim ***** válasza:
62%
Én szőlőre gondolok ésannak a leve fogyasztása nagyon jó hangulatod tud okozni. Vagy a szilva.
2013. febr. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
én nem pontosan alkoholos dolgokra gondoltam hanem legális fűre
2013. febr. 2. 21:52
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A "legális fű" hatóanyaga szintetikus vegyszer, tehát leszedhetsz az út széléről bármilyen gyomot, bálni nem fogsz tőle.
2013. febr. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

salvia(látnokzsálya)

hajnalka magja, de azt enni kell,

meg még van egy csomó minden, legális drogok, ilyeneket írj keresőbe...

Egy dolog amire vigyázz, ha egy drog, legyen az akármilyen nem csak jó élményeket tud adni, a legtöbb az éppen aktuális hangulatodat erősíti fel...

pl ha mély depiben szenvedsz, hiába szívsz füvet, nem lesz jó a hangulatod, sőt átcsaphat brutál rosszba is

2013. febr. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ok köszi mindenkinek
2013. febr. 3. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!