Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 1 füves cigi elvszívása még...

1 füves cigi elvszívása még nem okoz függőséget? Pl ha nagyon bejön, és még-még akarnék szívni?

Figyelt kérdés
2013. febr. 5. 21:05
1 2
 1/11 anonim válasza:
8%
De, meg rákot, leukémiát, és impotenciát. Már egy slukk is. Nagyon vigyázz!
2013. febr. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ha fű fűről beszélünk, az nem okoz függőséget, csak igen igen hozzá lehet szokni, erről a "bio" "herbál" stb szarról nem tudok nyilatkozni... amúgy ha tetszik is a hatása, azt jegyezd meg, hogy amilyen jó tud lenni, annyira gonosz is lehet
2013. febr. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hát ha arra gondolsz, nem olyan mint a heroin, hogy egyszer belövöd, aztán már függő vagy.
2013. febr. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
nálam a heroin sem volt olyan:) mondjuk csak orrban próbáltam
2013. febr. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Néha eszedbe fog jutni hogy de jó lenne egy cigi ..

De konkrétan függőséget nem okoz.

Amit az első írt az meg baromság.

A fűtől még senki nem halt meg.

2013. febr. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
szerintem az első csak iróniából írta.
2013. febr. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
hogy ha a cigire nem (kevés az esélye, de lehet), az érzésre biztos rá fogsz szokni. és akkor elkezded szúrni magad meg minden.
2013. febr. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
figyu kb olyan mint a pia [persze más a hatása és a fogyasztása] ha kipróbáltad nem feltétlenül leszel függő de tarts mértéket mint a piával
2013. febr. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Relatív. Van olyan, aki egész nyáron füvezett, de azóta tiszta, van akinél egyáltalán nem okoz függőséget. Van aki hozzászokik, de csak a fűhöz, ez a jobbik eset, amivel nekem nincs bajom, ha nem minden nap van betépve. És van aki nem éri be ezzel az érzéssel, többet akar. Így jön majd a speed, a kokain, aztán van a herka, vagy a crack. Mindkettő azonnali, és kegyetlenül erős függőséget okoz, de a crack kevésbé ismert. Ez egyenes út a halálba.
2013. febr. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Beregan válasza:

Ha megeszek egy csokit, akkor is a "még-még" szituáció jön elő, mégse vagyok csokifüggő.

Nem kell félned, se 1, se 10, se 30 szál nem fog függőséget okozni. Főleg hogy én úgy vagyok vele, hogy egy ideig nem is kívánom utána.

2013. febr. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!