Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A csajoknak nagyon bejön,...

A csajoknak nagyon bejön, hogy cigizek, ezért egyre többet szívok, már napi egy doboz is elmegy. Jó ez így?

Figyelt kérdés
2009. szept. 10. 15:22
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem jó, de ezt nyilván magad is tudod.
2009. szept. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de miért kérdezted meg. Úgysem szoksz le. Szerinted mi volna jó benne?
2009. szept. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
82%
Felőlem akár 10 dobozzal is elszívhatsz, amíg nem vagy a közelemben és nem érzem a füstöt. A többi a te dolgod.
2009. szept. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de azok a lányok nem a dohányzást kedvelik benned, akik veled vannak. Akik meg mégis, azok elég felszínesek lehetnek... Dohányzásért szeretni valakit? Ugye ezt te sem gondolod komolyan?

A kérdésedre válaszolva: Már miért is lenne jó, hogy tönkre teszed az egészséged? Aki szeret, az inkább azt nézné, hogy minél egészségesebb légy, nem azt, hogy hogyan károsítod a szervezeted dobozról dobozra!

Már bocsánat, de egy valamirevaló, értelmes lánynak ez nem jöhet be!


20L

2009. szept. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem undorító ha valaki dohényzik és butaság is. Szeretem az okos fiúkat és nálam ez nem az okosság jele.

De te bajod...

18/L

2009. szept. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
92%
Melyik csaj az akinek bejön???!!! Cigitől jó büdös lehetsz, ha csókolóznak veled az meg olyan lesz mintha hamutartót nyalnának.
2009. szept. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
91%

Milyen lány az, akinek érték az, ha valaki dohányzik??

Én speciel utálom a cigifüstöt...Válogasd meg a kapcsolataidat szerintem, a cigi inkább ciki, mint menő, ráadásul nyomorúságos, kínszenvedéses halál a jutalom érte..

2009. szept. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
80%
Undorító lehet Veled csókolózni! Még elképzelni is szörnyű a büdös szádat...
2009. szept. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
58%

Én dohányzom, és nem büdös a szám, rendszeren karban tartom és sokszor fogat is mosok. Úgyhogy ezt a fuj de büdös a szád dumát hagyjuk mert qurvára unalmas már. Az hogy ti olyan dohányosokat ismertek akiknek büdös a pofájuk állandóan az a ti bajotok, nekem még a ruhámon sem érezni.

Egy dohányos sértegetés nélkül is tudja, hogy egészségtelen amit tesz. Mint ahogy egy túlsúlyos, meg egy alkoholista is, őket mégsem sértegetitek.

A kérdésre válaszolva, idióta luvnáykkal vagy körülvéve, ha nekik tetszik, hogy bagózol. És te sem vagy normális, ha emiatt többet szívsz.

27/L

2009. szept. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
96%
kedves utolsó. Gondolon kint is hordod magaddal a fogkefét és a ruháid is kimosod az utcán. Teljesen igányes lányokat ismerek akik cigiznek és igenis érezni rajtuk napközben!
2009. szept. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!