Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Rászoktam a cigire!? Mit...

Rászoktam a cigire!? Mit tegyek most? 15/L

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem menő dolog meg stb...főleg szánalmas az én koromban...de kipróbáltam egyik nap és olyan jól esett vagy nem tudom...azóta majdnem minden nap elszívok egy szálat és úgy érzem nem bírom letenni. Tudom, hogy nagyon egészségtelen, ezért is akarom most letenni, amíg nem késő ! Szerintetek mit kéne tenni? Akaraterőm nem sok van..=// Szüleim nem tudják.
2013. febr. 6. 17:42
 1/7 anonim ***** válasza:
66%

MAJDNEM minden nap EGY szálat?! Kislány, menőző liba vagy, nem függő...

Van egy olyan sanda gyanúm, hogy le se tüdőzöd.

2013. febr. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem oltást kértem hanem segítséget..
2013. febr. 6. 17:51
 3/7 Tom Benko ***** válasza:
100%
Ne szívjál többet. Most még akaraterő nem is kell sok, egyszerűen csak ne gyújts rá.
2013. febr. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
22%
ahh én is pontosan így vagyok vele. le kell foglalnod magad akkor amikor általában rágyújtasz, nem tudom mikor szoktál, de amint hazaérsz már nem tudsz ugye, és akkor elvileg elmúlik az inger. rágózzvagy akármi. és ezt játszd el nap mint nap amíg már nem is érzel késztetést a cigizésre. én mondjuk három napig bírtam és olyan jól tett utána amikor megint rágyújtottam, de én nem is akarom nagyon abbahagyni. szurkolok:) 15/L
2013. febr. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%
fake, ha nem akkor penge...
2013. febr. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
nehéz lesz, de próbáld elterelni másra a figyelmed (család, barátok, tanulás...). Gondolj bele, hogyha a szüleid megtudnák, mennyire szomorúak lennének. nem leb@szni akarlak, csak tanácsot adni. sok sikert :)
2013. febr. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél magadon erőt és ne gyújts rá. Nem kell ehhez hókuszpókusz, gyógyszer, tapasz, ... CSAK AKARATERŐ. Ha ez nincs, fejed tetejére is állhatsz, dohányozni fogsz.

Amúgy nem vagy még dohányos, nem függsz tőle, le kellene tudnod tenni már csak ezért is. Aki "csak" majdnem minden nap egy szálat elszív, az kocadohányos, unalmában hobbinak nevezi ki a dohányzást, ráfogja, hogy jajj de megnyugodtam, holott kizárt, mivel ha elszívsz egy cigit megugrik a pulzusod, ...

Bő 7 évig szívtam napi egy dobozzal (vagy kettővel is akár), fél éve egy szálat se. Kőkeményen szenvedtem, megjártam a hadak útját(lehet ezen röhögni, meg lenézni, hogy túlzok, de így éltem meg), és ha lehetne visszamennék az időben és jól pofán vágnám 16 éves önmagam, amikor a számba raktam az első szálat. Nem szedtem semmit, csak eldöntöttem hogy többet nem gyújtok rá.

24N

2013. febr. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!