Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ez lehetett nikotinmérgezés?

Ez lehetett nikotinmérgezés?

Figyelt kérdés
Tegnap eléggé magamalatt voltam, és elsívtam 2 szál cigit. Utána ahoyg felálltam, elkezdtem szédülni, kimentem a mosdóba és hánytam. Aztán megmosakodtam, de utána megint hánytam... újra mosakodás, hajmosás... leakartam feküdni, de ahogy vízszintesbe kerültem újra rohantam wc-re. Utána egész délután fájt a fejem és émelyegtem. Kb. október óta van hogy néha rágyújtok, de tényleg csak ritkán, mert abszolút nem kívánom, csak néha ha ideges vagyok. Még sose volt, hogy kettőt szívtam volna egymás után, max 1,5...

2013. febr. 10. 18:50
 1/8 anonim ***** válasza:

Igen az.

Nekem csak akkor jelentkezik ha zsinórban letüdőzök 4 szálat.

2013. febr. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ... Legközelebb szerintem kicsit jobban vigyázok a menyniségre... modnjuk ez most egy jódarabig elvette a kedvem az egésztől
2013. febr. 10. 19:09
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
2 szál cigi az nem nikotinmérgezés. Neked valami más problémád van, és emiatt nem birod a cigit.
2013. febr. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ha még nincs hozzászokva a szervezete, lehet 2 száltól is mérgezése... de helyedben, ha még ennyire nem bírja a szervezetem, ergó még a függőség sem lehet teljesen kialakulva, a f@szért kell szívnod..
2013. febr. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem nikotinmérgezés. Hanem a jó öreg szénmonoxid mérgezés tünetei: szédülés, hányás, fejfájás. Túl sűrűn szívtad a slukkokat, a szervezeted meg nincs hozzászokva.

A néha rágyújtást meg nem ajánlom, vagy bagózz vagy hagyj fel vele. Én az utóbbit javasolnám.

2013. febr. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Milyen fajtát szívtál el kérdező?
2013. febr. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
marlboro gold 100as
2013. febr. 13. 19:37
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehet erős neked az a fajta próbálj gyengébbet narancs pallmall kékmulti sárgamulti. Gyújtottál rá azóta?
2013. febr. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!