Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A dohányosok viccesek?

A dohányosok viccesek?

Figyelt kérdés
ki szoktátok nevetni azokat a dohányosokat, akinek nincs pénze, de mégis cigit vesz? meg aki beteges, de csak akkor érzi jól magát, ha rágyújthat? ha valakinek választania kell, hogy kaját/innivalót fog-e venni, vagy cigit, és mindnyájan tudjuk, hogy inkább az éhséget fogja választani? :D az ilyeneket kinevetitek, vagy megsajnáljátok?

2013. febr. 3. 13:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%

Nem

Én is dohányzok de csak ha van pénzem vagy ha olyan a hangulatom.

2013. febr. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
persze, nem is olyanokra gondoltam, aki tud érte dolgozni, vagy tud mértéket tartani, de vannak sokan, akinek már ekörül forog az élete, lesz-e pénze következő dobozra, tud-e tarhálni valakitől, vagy rosszul érzi magát.. róluk érdekel a véleményetek:)
2013. febr. 3. 13:49
 3/13 anonim ***** válasza:
96%

Én sajnálom őket, mert tudom hogy milyen kegyetlen dolog a függőség. Legyen szó akármilyen függőségről is, az az ember egyik legnagyobb belső démona.

(Témától függetlenül, aki bármiért is lenézően kinevet egy másik embert, az egy éretlen, gyerekes egyén.)

2013. febr. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
17%
Én dagi vagyok, tehát nem ítélkezhetek. de míg a dagikat nem nézik embernek, addig az ilyen szánalmasan függő dohányosokat senki sem bélyegzi "gyengének", érdekes módon.
2013. febr. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
76%
13:58 ...Dehogynem :) sokkal többen itélkeznek a dohányosokról mint a dagikról.Szerintem mindenkit elkéne fogadni ahogy van és tiszteletben tartani azt hogy mindenki más...de itt M.o.-n nem hiszem hogy sor kerül majd erre.:)
2013. febr. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Miért kell ennek olyan nagy feneket keríteni és akik alkoholizálnak?

Emberek vagyunk emberek.

2013. febr. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
33%
én már leszoktam, de sokszor látom munkatársaimat, ahogy a hónap utolsó napjaiban szenvednek, kunyerálnak, cigicsikkeket gyújtanak meg amit a kukából szednek ki, én nem sajnálatot érzek, mert pontosan tudom mit éreznek, bennem mélységes megvetés van...
2013. febr. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

Legfeljebb szánom, az ilyen mértékű gyengeség nem kinevetnivaló.


Az elhízás más dolog, gének, betegség, lustaság, akármi állhat a háttérben.

2013. febr. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

"Legfeljebb szánom, az ilyen mértékű gyengeség nem kinevetnivaló."


Semmi köze nincs a gyengeséghez.

A nikotin elvonási tünetei hasonlítanak az éhségre.

De ha valaki 3 napig nem enne, aztán kéregetne azt nem néznéd le.

2013. febr. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

Persze lehet egyet-nem-érteni, erre való az oldal.


Érdekes, nem tudtam hogy az evésbe naponta 50+ ember hal meg Magyarországon.

Egyetlen esetről hallottam amikor valaki leszokott az evésről, gondatlanság és kiskorú veszélyeztetése miatt lecsukták a Fényevőt.

2013. febr. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!