Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogy álljak neki?

Hogy álljak neki?

Figyelt kérdés

Leszeretnék szokni a dohányzásról.2 éve dohányzok.Mostanában elkezdtem gondolkodni,hogy mennyire káros,és szeretném letenni,de nagyon nehéz.2-3 nap után muszáj volt rágyújtanom mert rettentően rossz volt..

Mit tudnék tenni h ne kívánjam,tapaszok meg minden féle bogyók nélkül?

16/L


2013. febr. 16. 19:28
 1/7 anonim válasza:
az egyik ismerősöm próbálta, hogy minden nap egyel kevesebb szálat szívott el, és úgy sikerült neki. de ha te nem rendelkezel akkora akaraterővel, akkor csinálhatod azt is hogy hetente egy szálat hagysz el. a lényeg hogy fokozatosan, nem szabad hirtelen leállni, mert nagyon könnyen visszaeshetsz.
2013. febr. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

megpróbálom.

köszönöm a válaszod:)

2013. febr. 16. 19:57
 3/7 anonim ***** válasza:
Vagy elkezdesz... sportolni? Esetleg felszedsz egy nem dohányszó pasit, aki leszoktat. Nekem konkrétan a sport segített, és 2 hónap után már rá se tudtam nézni, pedig 4 éve dohányoztam
2013. febr. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Eloszor is ismerd meg a fuggoseged. Jegyezd fel mennyit szivsz egy nap es melyek azok amelyek nelkul neheznek kepzelned el az eleted. Ki fog jonni eredmenykent, hogy a reggeli es az esti az ami kell. Figyeld meg a szokasaid. Ragyujtasz telefonalas kozben? ha igen akkor ne tedd hanem legyen elotted papir ceruza es firkalj valamit. Oszlasd el a tevkepzeteid, miszerint ha iszok es nem cigizek az nem olyan jo vagy, ha dohanyosok kozott leszek nekem nem lesz meg az a plusz, stb. ezektol szabadulj meg. Szopogass negrot, barmilyen cukrot ha radjon. Szerintem ne csokkentsd az adagodat hanem tedd le egyszerre. Ne kosd datumhoz. Amikor ugy erzed h ez az a pont akkor hagyd abba es alld meg, mert eros vagy. Elso honap nem lesz tul kellemes foleg az elso het. jutalmazd meg magad mindig. mondjuk tedd el az egesz heti cigipenzed es vegyel magadnak szombaton egy szep ruhat vagy barmit. talalj ki valami potcselekmenyt ha esetleg radjonne. rengeteg a szakirodalom ami segithet rengeteg magyar weboldal is letezik de nem reklamozok.
2013. febr. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4. voltam. ja es ha nem megy elsore, ne csuggedj, varj egy par napot, hetet probald megint. le fogsz szokni.. ha ugy konnyebb szabvadulj meg a hamusoktol, ongyujtoktol, ures cigisdobozoktol, de ha meghagyod csak acelosodik az akarat..
2013. febr. 16. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Allen Carr

rövid úton leszokni a dohányzásról

című könyvet olvasd el...

2013. febr. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:)
2013. febr. 17. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!