Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Álljak le, míg nem késő?

Álljak le, míg nem késő?

Figyelt kérdés
20 vagyok, nem igazán cigiztem eddig, úgy kezdődött az egész hogy nagyon megszerettem a pipát. Igaz, nem egyforma fajsúlyú a két dolog, de már hetente elszívok pár cigit is. Nem sokat, nem is minden nap, egy doboz elég két hétig. Igaziból nem akarok rászokni, de néha jólesik, és a társaságom is erősen dohányzik. Mindig azt mondom magamnak, ha erős leszek akkor úgyse szalad el velem a ló, de többen mondják hogy már itt be kéne fejezni. Az a baj, hogy még rá se szoktam, már most nem tudok leszokni, mert igénylem néha.
2010. júl. 23. 00:07
 1/3 anonim ***** válasza:
már hiányolja a szervezeted a nikotint ezért nehéz abbahagynod,állj le hátha még nem késő
2010. júl. 23. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Mindig azt mondom magamnak, ha erős leszek akkor úgyse szalad el velem a ló"


Elterjedt vélekedés, hogy onnantól függő valaki, hogy ilyeneket mond.

2010. júl. 23. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
csá Gyula te vagy az?:D
2010. júl. 29. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!