Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Meddig fog tartani a cigi...

Meddig fog tartani a cigi utáni sóvárgás?

Figyelt kérdés

Üdv mindenkinek!


Január közepén felhagytam a cigizéssel, nagyon szerettem cigizni hozzáteszem. De azóta is vágyom rá, néha már magamban tombolok egy szál cigiért, de tudom hogy nem szabad mert rosz. Meddig fog még ez tartani? Mennyi ideig kell még ezzel a gondolattal megküzdenem? :/


2013. febr. 24. 10:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem 5 nap volt pedig 20 évig szívtam napi ~2 dobozzal.
2013. febr. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Még egy pár hónapot bírj ki! Menni fog!

Ilyenkor igyál egy nagy pohár vizet, az segít!

2013. febr. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

2-es vagyok!

Több mint 40 évig szívtam napi 2 dobozzal. Egy évvel ezelőtt, húsvétkor tettem le.

A pohár víz segít, volt hogy éjjel is felkeltem, mert arra ébredtem, hogy rá kellene gyújtani. Előbb-utóbb ennek a periódusnak is vége. Neked is sikerülni fog!

2013. febr. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

utálom, hogy minden nap le kell írnom...

Allen Carr könyvét vedd meg, töltsd le és olvasd el...

2013. febr. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

2-es vagyok!

Ami még eszembe jutott: ne harcolj még gondolatban sem a cigi ellen! (Ami ellen harcolsz, az erőre kap pont azáltal, hogy figyelmet szentelsz neki!)


Tudatosítsd magadban, hogy hoztál egy döntést, mely úgy szólt, hogy ettől kezdve nem cigizel.

Te magad döntöttél így, és bármikor megváltathatod, megváltoztathatnád, ha akarnád.

De nem akarod megváltoztatni!!

Eldöntötted, és végig-csinálod, ahogy másnak is sikerült, neked is fog, csak "gyakorolni kell".

A rászokás sem ment egyik napról a másikra, a leszokáshoz is kell egy kis idő. És légy önmagaddal szemben türelmes, és minden egyes órát, napot vedd sikerélménynek, és ne egy nehezen megélt harc eredményének.

2013. febr. 25. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kedves 4-es!

Akkor ne írd le!

Nem attól fog valaki leszokni a cigiről, hogy elolvas egy könyvet, hanem attól, hogy képes az új döntésének megfelelő módon élni, cselekedni stb. stb. Ezek a dolgok a fejben dőlnek el, és a napi szokások átalakításának sikerén múlnak, nem azon, hogy elolvasott-e egy könyvet, vagy nem.

2013. febr. 25. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
tény, hogy nem egy könyv elolvasásával szokik le valaki, de ad egy nagyon jó alapot, megismertet egy gondolkodásmóddal amely segít letenni. ténny, hogy agyban dõl el, de ha nem tudod, minek kell eldõlnie az agyadban, akkor egy felesleges szenvedés az egész.
2013. febr. 25. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Milyen fajtát szívtál és mennyit naponta? Hány éves vagy?
2013. febr. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!