Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Aki kb.14-15 éves korában...

Aki kb.14-15 éves korában rászokott a cigire, az hogy mindta el a szüleinek?

Figyelt kérdés
Mit szólt hozzá a szülő?
2009. szept. 18. 12:39
1 2
 1/15 anonim válasza:
100%
Elküldtek 4 évre katonai iskolába
2009. szept. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
ezt most nem mondtak komolyan, ugye?
2009. szept. 18. 12:43
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem kellett elmondani,észrevették......

Hát nem dicsértek meg érte...

2009. szept. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
91%

Észrevették, utálták, de attól még 10 évig szívtam. 1,5 éve leszoktam róla, de csak nagyon nagyon kínszenvedések árán tudtam lerakni, ezért aki most kezdi, annak azt javaslom, hogy inkább még most hagyja abba, később sokkal nehezebb lesz.


Egyébként előttük nem cigizhettem, meg otthon sem.

2009. szept. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nem dohányzom, de a fiamnak biztos tiltani fogom (most 4 éves). Ha rajtam múlna be is tiltanám úgy ahogy van.
2009. szept. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
82%
Ne várd meg amíg rájönnek. Sőt, else mond nekik! ne cigizz! neked is elmondom, nagyon veszélyes a cigaretta, 1 halom kábítószernél is veszélyesebb (amfetamin, marihuana, etc...) pont azért, mert a nikotin függőség brutális. Ne akard megtapasztalni milyen, amikor hiába szeretnéd hanyagolni, a tested KÖVETELI, érted? Nem kívánja, ez nagyon rossz szó rá. KÖVETELI TŐLED. Ideges leszel ha nem cigizel, rosszul leszel tőle. Feszült, szétszórt, figyelmetlen leszel, nagyon kellemetlen heteket okozhat. És ez elkerülhetetlen, mert ha nem szoksz le, akkor kinyír, szinte garantáltan. hosszan, szenvedősen. És drága. Büdös leszel tőle, undorító. Én tudom, énis dohányzom. És hidd el, megbántam, ezért kérlek addig cselekedj, amíg nem késő. Most még letudsz könnyen jönni róla, még nem szokott hozzá a szervezeted olyan durván.
2009. szept. 19. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
az az egy doboz cigit amit vette magamnak, kétszakítottam és lehúztam a WC-n. Anyám életére fogadtam hogy soha többet nem gyújtok rá.
2009. szept. 19. 20:35
 8/15 anonim ***** válasza:
énis akkor kezdtem kb.. darabig titokban tartottam majd utana csak anyam tudta,fater nem,, de én a helyedben rá se szoknék vagy ha már rászoktál akkor megprobalnam letenni.. nemsok értelme van a ciginek.. bár azota is cigizek =D
2009. szept. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
tetszett a wc-s story =D
2009. szept. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
sehogy nem mondtam el, lebuktam >.<
2009. szept. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!