Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mit csináljak? :|

Mit csináljak? :|

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok és titokba cigiztem egy darabig. (kb 1 hónapban 1 szálat, hogy ne vegyék észre de ígyis lebuktam, mert anyum leszokott és így jobban megérezte a füstszagot)Kb 2hónapja nem cigizem, de nagyon kívánom és van itthon 10 szál. Mit tegyek? Elszívjam? Vagy, ha ne, akkor, hogy enyhítsek a vágyon? Légyszi ilyen oltásokat mellőzzétek...
2013. márc. 27. 22:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
59%
Nem értem havonta egy szálat,és kívánod?Érdekes....szerintem havonta egy szál belefér....de ha kívánod,akkor szívd el.De legyél közbe tudatos,azaz lassan csináld és közbe gondolkozz miért is csinálod.Minden másodpercét élvezd ki.Akkor nem megy kárba.De ha idegeskedsz közbe akkor inkább harapj citromra:D
2013. márc. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
köszi:) és tudsz valamit, hogy ne lehessen érezni vagy valami?
2013. márc. 27. 23:10
 3/14 anonim ***** válasza:
51%
Pesze ne a házon belül füstölj,hajolj ki az ablakon,esetleg olyan helyiségben csináld ami tágas.De semmi képp ne olyan helyen mintha egy patkány lennél akinek bujdokolnia kéne.
2013. márc. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
51%
Mínek kínzod magad? Szívd csak ha annyira kívánod:D A rágógumi kicsit elvesz a szagából, próbáld ki azt:D
2013. márc. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Ragnarok: eddigsem házban csináltam, hanem mondjuk elmentem sétálni és közbe meg ilyenek...

Eazy: azért, mert anyám úgy tudja, hogy abbahagytam ami igaz is, csak hát eléggé kívánom:|

2013. márc. 28. 00:35
 6/14 A kérdező kommentje:
amúgy a rágót már próbáltam, a fogmosást és alapos kézmosást meg parfümözést is._.
2013. márc. 28. 00:41
 7/14 anonim ***** válasza:
51%
Milyen cigid van?
2013. márc. 28. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
piros marlboroból 2 szál és davidoff slim goldból meg 8 szál.
2013. márc. 28. 15:22
 9/14 anonim ***** válasza:
Mióta szoktál néha rágyújtani? Legutóbb mikor gyújtottál?
2013. márc. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Szerintem bőven elég az a havi egy szál neked. Ne szokj rá légyszíves. Leheletre,cukros innivalókat (szörp,kóla,fanta és társai) "testi" szagra pedig ne parfümözz mert az tól gyanús. Egy kis séta,és ha kicsit is fúj a szél,akkor az kifújja a szagot. 14/l
2013. márc. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!