Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mit csináljak? :|

Mit csináljak? :|

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok és titokba cigiztem egy darabig. (kb 1 hónapban 1 szálat, hogy ne vegyék észre de ígyis lebuktam, mert anyum leszokott és így jobban megérezte a füstszagot)Kb 2hónapja nem cigizem, de nagyon kívánom és van itthon 10 szál. Mit tegyek? Elszívjam? Vagy, ha ne, akkor, hogy enyhítsek a vágyon? Légyszi ilyen oltásokat mellőzzétek...
2013. márc. 27. 22:14
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
nem tudom már hogy mikor kezdtem... de már kb 2 hónapja nemszívtam el egyet sem. és köszi a tippet:)
2013. márc. 29. 00:16
 12/14 anonim válasza:
Szerintem ne szívd el, minden szál méreg (mérgez egyébként is eleget az élet) És miután elszívtad mi lesz? tényleg abbahagyod? vagy veszel még egy dobozt így uccsóra? Ha most nem tudod megállni később se fog menni!! Cigarettát csak akkor tudod letenni ha leteszed és kész, itt nincs fokozatosság. Vagy dohányzol vagy nem, átmenet nincs. Anyukád úgy tudja letetted a cigit. Ne okozz neki csalódást. Ha nagyon kívánod, ülj le egy asztalhoz, tedd magad elé és gondolj arra hogy BÁRMIKOR elszívhatod HA AKAROD, de akkor visszaesel és kezdheted az egészet elölről. Beszélhetnél anyuddal is, azt mondtad ő is letette, biztos tudni fogja miről beszélsz, segíthet neked hogy győzd le. Erősíthetitek egymást és a kapcsolatotokat is :) sok sikert!
2013. márc. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

én is ugyan igy vagyok vele mint te

én is lebuktam:/

én zuhanyzás közben szoktam és tűz forrón folyik a víz közben mert a pára elnyomja meg annak van egy jellegzetes fojtó tulajdonsága én még egyszer sem buktam le!

2013. márc. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
köszönöm a tippeket és tanácsokat:)
2013. márc. 30. 21:41
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!