Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen dohányt ajánlotok egy...

Milyen dohányt ajánlotok egy arany Marlboróhoz szokottnak, ezüst Tilbury esetleg vagy valami más?

Figyelt kérdés
2013. márc. 29. 01:20
 1/7 anonim válasza:
Én kék multit szívok és mikor így hónap végén alig van pénzem akkor én is töltöm magunknak. Én Biliárd dohányt szoktam venni kék szofi hüvellyel. Én tényleg kényes vagyok a cigikre és ez az 1 amit elszívok a töltöttből. Sztm próbáld ki.mert tényleg jó.:)
2013. márc. 29. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én piros Golden Gate-el töltöm és azt ajánlom neked is:D A Billiárd dohány nekem gyenge, de te tudod milyen erőset szeretsz.
2013. márc. 29. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Gondolkodom még rajta, filternek már kinéztem a Primus Multifiltert
2013. márc. 29. 11:25
 4/7 anonim ***** válasza:
Primus Multifilter hüvelyt használok én is, az jó. A dohány tekintetében kisérletezzél. Mostanában én például Cherry Obester pipadohányt töltök bele, de használtam már Golden Gate-et is, meg egy csomó mindent, és szerintem fogok is. A töltésben az a jó, hogy lehet kisérletezni, inyenckedni. :)
2013. ápr. 4. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
azt ajánlom, gondolkodj el a következőn: a dohányos is ember, csak nem olyan sokáig - ha megérted a benne rejlő mélyüzenetet, el fogod tudni dönteni, mit "szivj" vagy mit NE !!!!
2013. ápr. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Primus Cherry-Vanilia

Vagy semmit, ahogy az előttem szóló mondotta. :)

2013. ápr. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Aki ilyen menő annak a Kappa dohányt ajánlom.
2013. ápr. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!