Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Haverok vettek ilyen "herbál"...

Haverok vettek ilyen "herbál" füvet vagy minek mondják. Nem értek hozzá, de hétvégén be szívtam velük. MIT TEGYEK?

Figyelt kérdés

Nagyon rosszul lettem, a szivem ki akart ugrani a helyéről, hánytam, féltem, fáztam.... minden bajom lett.

Most meg mint ha depressziós lennék vagy nemtudom.... nincs kedvem az ágyamból se kimenni. Kérlek szépen valami ötletet hogy lehet tőle bajom vagy esetleg akármi??:S

Nagyon félek még mindig :/



2013. ápr. 8. 12:18
1 2
 11/13 anonim válasza:

Ez a sz*r sehogy se jó, nem lehet élvezni. Én akárhányszor szívtam, mindig azt vártam, hogy vége legyen. Jobb esetben. Rosszabb esetben, amikor túlszívtam magam kb az életemért imádkoztam. Mindig reménykedtem, adtam neki még esélyt, hátha jó lesz. Max idővel megtanultam kontrollálni az érzést, esetleg megszoktam de JÓ sose volt, esetleg elviselhető.


Volt amikor fent cigiztünk a többiekkel, 2cigiből is szívtam, ideges voltam, be voltam rugva azt se tudtam mit csinálok. 10mp után úgy éreztem meg fogok halni, egyedül elindultam le a discoba és csak sétálgattam az emberek között céltalanul. A zenéből alig tudtam valamit kivenni, miközben mintha gyorsított felvételbe ment volna a világ. Éreztem hogy el fogok ájulni, de sikerült feljutnom. Odamentem a többiekhez, szóltam hogy segítsenek, de utána már beszélni se tudtam, sőt állni, majd ülni se. A szemem felakadt, és csak feküdni tudtam. Vagy lelógatott fejjel és kezekkel ülni. Ezután ahogy ment ki a hatás, hánytam. De túléltem.


Barátnőmnek egyszer pánikrohama lett tőle, mindketten be voltunk álva és én csak kinevettem.


Hatásai nálam: nem érzem a hőt, zsibbadás-rezgés érzés(minden rezeg körülöttem), álomszerű tudatállapot, az időt hosszabbnak érzékelem, halálfélelem, félelem attól, hogy belelátnak a fejembe, félelem attól hogy valami rossz fog történni, lassúság, nevetés, hangok felerősödése, éhségérzet, szomjúság, szájszárazság.


Ha röviden kéne leírnom, olyan mint a rendes fű, csak sokkal sokkal intenzívebb egy kis halálfélelemmel párosítva.


Ne csináljátok.

2016. jan. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

Besz*rok rajtatok ...Már bocsi, de azt hittem értelmes emberekkel vagyok körülvéve, de látom nem...Nos ezesetben felvilágítalak titeket mi is a "Herbál",másnéven "GDS" vagy "Designer".

A herbál:

A herbált a dílerek és a fogyasztók is sokszor "biofűnek" is nevezik, pedig valójában semmi bio nincs benne: az anyagot szintetikusan állítják elő, amit aztán növényi törmelékekhez kevernek.A herbál egy marihuanához hasonló, de szintetikus szer, amely mára gyűjtőfogalommá vált. Könnyű hozzájutni, akár otthon is elkészíthető. Nem számít újfajta drogfajtának, már a hetvenes években ismert volt, éppen ezért már akkor elkezdték kutatni. Összetétele sokféle lehet: alapja egy Kínából származó fehér por, amit általában valamilyen szerves oldószerrel, vagy közkedvelten körömlakklemosóval oldanak fel, majd növényi törmelékkel látják el.


Népszerű anyag, ez olcsóságából is adódik: egy gramm "csupán" 600-700 forintért megvásárolható. Gyakran a fűhöz hasonlítják, noha korántsem egyeznek. A herbál hatása teljesen eltér a marihuánáétól, eufóriát, majd depressziót okoz, az „igazi fű” pedig elsősorban az érzékszervek működését erősíti fel


Marihuána:

Marihuánának nevezik az indiai kender szárított virágát, magját és levelét. A hasis a kannabisz egy másik formája, amely az indiai kender gyantájából készül.


Marihuána egy hallucinogén drog – olyan anyag, amely eltorzítja azt, ahogyan a körülöttünk lévő világot érzékeljük.


A kannabiszban található vegyi anyagot, amely ezt a torzulást okozza, „THC”-nek hívják. Az egyes marihuána adagok THC-tartalma nagyon változó lehet, de általánosságban elmondható, hogy növekedett az utóbbi években.


Ui:Én mindennap fogyasztok Herbált, és marihuánát is!(Kérlek titeket, hogy ezért ne ítéljetek el engem!Köszi. :D)

2018. jan. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Elmondom nektek, hogy amikor legelőször kipróbáltam a herbált-t.

Nekem semmi bajom nem lett tőle.El voltam lazulva teljesen, és tök jól éreztem magam tőle..

Viszont, igaza volt a fenntebbi válaszolónak ugyanis, a "fűtörvény" szerint, hogy mellékhatása lehet depresszió,eufória


Olvassatok utána, és már is rájöttök Magyarországon hány ember herbálozik!

Itt mindent elolvashatsz 1 kattintás nélkül is!


[link]

2018. jan. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!