Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Az normális, ha szédülök a...

Az normális, ha szédülök a cigitől?

Figyelt kérdés
Nem szoktam cigizni, csak bulikban havonta kb. egyszer. Akkor is azért, mert kicsit beszédülök tőle, és jó érzés. Olyasmi mintha be lennék rúgva, csak ez kevesebb ideig tart. Viszont a haverok nem szédülnek meg semmi. Most velem van a baj? Nem akarok rászolni és nem is fogok, mostis van nálam egy dobozzal, de egyáltalán nem kívánom meg semmi, csak azért van hogy legyen majd buliba.
2013. ápr. 10. 15:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Normális, azért van mert nincs hozzászokva a szervezeted.
2013. ápr. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Énis ugyanígy vagyok, csak bulikban szoktam elszívni pár szállal. Ha hosszabb idő után cigizek megint, akkor egy kicsit néha én is szédülök. Ez tudtommal azért van, mert ez ilyen "partydohányosok" nincsenek hozzászokva, és amikor cigiznek, az egy enyhe nikotinmérgezést vált ki, és ennek köszönhető az enyhe szédülés.
2013. ápr. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De ez baj? Mert én direkt ezért szoktam elszívni pár szálat bulikban, hogy kicsit szédülök tőle és jó érzés.
2013. ápr. 10. 15:57
 4/8 anonim ***** válasza:

Mióta gyújtol rá néha buliba? Hány éves vagy?

Milyen fajtával szoktak megkínálni? Mennyit szívsz el ilyenkor? F/29

2013. ápr. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
17,5 vagyok, nem rég óta, eddig talán 3 buliban. Multkor a haverokkal közösen vettünk egy mentolos szofit, azelőtt nemtudom hogy milyennel kináltak. De egyébként a haverok akikkel vettük, ők is csak ritkán cigiznek, bulikban és ők nem szédülnek.
2013. ápr. 10. 18:35
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs hozzászokva a szervezeted.
2013. ápr. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ez nem csak azért van, mert nincs hozzászokva a szervezeted. Amikor dohányzol, annak érszűkítő hatása van, megnő a vérnyomás, szédülés mellett fejfájás is lehet. Biológiai okai is vannak.
2013. ápr. 13. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Normális. Így van ezzel mindenki. Ha megszokod már nem fogsz de mondjuk havi 1 az nagyon kevés.
2013. ápr. 13. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!