Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szédülök a hideg időtől. Ez...

Szédülök a hideg időtől. Ez normális?

Figyelt kérdés

Ha sokáig vagyok hidegben (pl. ma a barátommal sétálgattunk a városban kb 3 órán át, amiből kb 20 percig voltunk meleg helyen a Mekiben), és amikor hazaértem, és bementem a szobámba, szédültem, meg olyan érzésem volt mintha "csak a fejem lett volna" mert csak lassan tudtam irányítani a lábam meg a kezem...Ez normális? Mitől van...? Ez a fura érzés kb 10 percig tart amíg felmelegszem.

16/L


2012. dec. 22. 14:29
 1/4 anonim ***** válasza:
A pajzsmirigyalulműködés tünete lehet, hogy rosszul vagy a hidegtől. (Túlműködésnél a melegtől.) Szédülés szintén. De lehet csak érzékeny vagy a hidegre. Régen is volt ilyen?
2012. dec. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát, úgy múlt évben ilyenkor volt már ez velem, de azelőtt nem!:S
2012. dec. 23. 09:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Van bármi más tüneted? Fáradékonyság, hízás, fogyás ismeretlen okból, rossz közérzet? Akkor menj el egy vérvételre, hogy megnézzék a pajzsmirigyhormon értékeid. De, ha jól vagy amúgy, nem valószínű, hogy van valami bajod. :)
2012. dec. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem, nincs más tünet a felsoroltakból... Akkor ez normális?:) Köszi szépen.:)
2012. dec. 24. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!