Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért szoknak rá az emberek a...

Miért szoknak rá az emberek a dohányzásra?

Figyelt kérdés
Azt mondják,hogy az első 1-2 alkalommal köhögtek,fulladtak...És drága is,akkor miért?
2013. ápr. 18. 14:04
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Ja,én nem vagyok tini,24 vagyok.És soha nem is próbáltam ki...Értelmetlennek találtam.
2013. ápr. 18. 14:06
 2/15 anonim ***** válasza:
Mert azt hiszik hogy azzal többek. Mert a felnőttek dohányoznak, és ha ő is elkezd 15-16 évesen cigizni akkor úy gondolja hogy a felnőttek közé fog tartozni, pedig ha elkezdenek cigizni az pont azt bizonyítja hogy még nem tudnak felelősségteljesen dönteni.
2013. ápr. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
Ja-ja, a legtöbben tinikorban kezdik el, mert az olyan menő dolog akkor. Hihetetlen butaság, mondjuk sosem értettem hogy mi a jó benne. Barátaimmal sosem gyújtottunk rá anno a gimiben, mégis sok vagányságban benne voltunk, és nem maradtunk le semmiről...
2013. ápr. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Eleinte a társaság miatt, később meg már kialakul a függőség.
2013. ápr. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Syrakusa válasza:
100%

Az előttem hozzászólóknak teljesen igaza van!

Én ezért kezdtem el dohányozni.És igen,tini korban(vagy inkább gyerek korban)13 évesen titokban,mert hú de nagy fiúk voltunk.

Azóta is dohányzom,hogy most miért azt Én sem tudom,megszokás,stressz oldás,függőség,mindennapi rutin....ezek közül vmelyik vagy mindegyik.......Ha megint ott lennék nem gyújtanék rá(a jelenlegi gondolkodásommal)..........

2013. ápr. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
23%

Mer' vagányságból szívják, bármennyire is sz*r az első pár doboz. Aztán meg rászoknak. Pl. én, 15 éves koromban szoktam rá, mert aszittem, attól vagány leszek, most 31 vagyok, és még mindig szívom, nem bírok leszokni :D

Az tuti, hogy a gyerekemnek eltöröm a kezét, és megetetem vele a csikket, ha valaha is meglátom, hogy cigizik :D

2013. ápr. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Akkor nekem volt több eszem...

Nem hinném,hogy valaha is rá szoknék,nem hinném,hogy bármi jó is van benne annak,aki nem szokott rá.

2013. ápr. 18. 14:35
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Én anno azért kezdtem, mert szülinapi buliba mentem, és tudtam, hogy mindenki cigizik, aki ott lesz. Képes voltam az előtte való héten erőből "megtanulni" dohányozni, hogy én is menő legyek a partyn. Hülye voltam.
2013. ápr. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Én azért gyujtottam rá elösször, mert nagyon sok stresszes dolog volt az életemben. A barátok vonszolására szívtam el az elsőket, és aztán már akkor is szívtam, ha jó kedvem volt. Akkor is, és most is szeretek dohányozni! :) 19/l
2013. ápr. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Már bocs de ez a " nem hinném hogy valaha is rászoknék" hülye duma, ez a mondat rengetegszer elhangzott :) Ha annyira nem szoknál rá meg nincs értelme akkor mért érdekel hogy mért szoknak rá az emberek? mért izgat egyáltalán a téma? Ne gyújts rá, és ne hidd azt hogy nem szoknál rá, mert de, nagyon könnyű
2013. ápr. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!