Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Passzív dohányos vagyok néha...

Passzív dohányos vagyok néha és úgy érzem lerakódott vmi kátrány a tüdőmre, mit lehet ez ellen tenni?

Figyelt kérdés
tudom h a passziv dohányzás rosszabb mint aki rendesen szivja .. de nem tudtam elkerülni , mitől tisztul ki a tüdő ?
2008. jún. 15. 15:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem az mély inhalálás valamelyest segít.
2008. jún. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A rémhírekkel ellentétben a tüdő is képes lassú öntisztulásra. Próbáld meg kiküszöbölni a dohányfüstöt a légkörödből. Pl. szólj a körülötted élő dohányosnak, hogy menjen ki a teraszra, erkélyre stb.


Pánikba esni nem kell. :)

2008. jún. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
ez egy butaság, hogy a passzív dohányzás károsabb mint az aktív...gondolj csak bele, az aktív dohányosok nem vesznek levegőt amiközben cigiznek? de bizony, vesznek...és ők is ugyanazt a füstös levegőt szívják, mint mi, akik nem dohányzunk...tehát ha így tetszik, valaki aki dohányzik egyszerre aktív és passzív dohányos is. ez mondjuk még minket nem vigasztal, de tény, hogy az aktív egészségtelenebb...
2008. júl. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!