Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Cigitől lehet hányni?

Cigitől lehet hányni?

Figyelt kérdés
Komolyan kérdezem. Nagyon ritkán cigizem. Ma elszívtam egy piros Multit meg utána 10 perccel egy arany Marlborot és kb 1 órával később hánytam, utána jobban lettem.

2013. ápr. 28. 21:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
igen, lehet. a legtobben az elsotol hanynak. en is dohanyoztam mar en nem hanytam de a baratnom hanyt tole. az unoka tesom is hanyt tole es be is lazasodott masnapra meg minden jo volt. ha masnap is hanynal akkor mar nem a cigitol van.
2013. ápr. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen. Ha már megszokja a szervezeted akkor nem fogsz, de ha nagyon ritkán cigizel akkor előfordulhat máskor is.
2013. ápr. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Piros multit már szívtam máskor is. Lehet, hogy a kettő erős ilyen kis idő alatt sok volt..
2013. ápr. 28. 21:19
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én (hála Istennek) így szoktam le a cigiről...

3 évig cigiztem,aztán egyszercsak ráakartam gyújtani elkezdtem szédülni,rosszul lenni és hánytam is.

Elnyomtam.rágyújtottam egy órával később,ugyanez lejátszódott 3x ...aztán úgy gondoltam akkor jó,ennyi volt,azóta 4 éve nem cigizek! :)

2013. ápr. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Kinga1995 ***** válasza:
100%
Először nekem is hányingerem volt (bár igaz nem hánytam).
2013. ápr. 29. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
23%
Ha először sz*r volt, minek kellett újra megróbálni???
2013. ápr. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Kinga1995 ***** válasza:
100%

Az nem rögtön utána volt :-D Eltelt 4-5 év.

Nővérem 12-13 éves lehetett, én meg 7-8 (kicsit több mint négy év van köztünk), a nővérem meg pár barátnőjével (osztálytársával) suli után mindig a mi lakásunkon cigiztek (anyától lopták a cigit). Na én meg már akkor is kíváncsi lélek voltam, szóval szépen megzsaroltam a nővéremet, meg a többi csajszit, h vagy én is kapok cigit, vagy beköpöm őket.

Szal még nem voltam tíz se mikor először cigiztem. Kábé három vagy négy slukkot szívtam, remegtem, fehér voltam és hányingerem lett, szal "abba is hagytam."

A nővéremék se cigiztek többet, egy-két hónap után ráuntak, csináltak mást.


Ezután eltelt 2-3 év, nővérem a szakközépben szokott rá, én voltam 10 vagy 11. Nem értettem minek szívja, kérdeztem is mi benne a jó, stb.

Aztán voltam 12-13 éves (hetedik utáni nyáron), mikor győzött a kíváncsiság és loptam a nővéremtől egy szálat (anyától nem mertem, azt hittem a nővérem nem veszi észre olyan könnyen). Tudtam, h másnap elmegy a nővérem délután moziba, anyu meg ugye reggel ment dolgozni, este jött, egyedül voltam otthon a macsekommal. Kábé hatszor megnéztem, h nem jött-e haza senki, aztán beültem a vécére és életembe másodszor rágyújtottam. Most se tudtam elszívni végig (kábé a kétharmadáig jutottam), de most nem lettem tőle rosszul.

Tök jó érzés volt, szédültem, forgott a világ, olyan volt, mint a hullámvasút, vagy az ilyen hiperszuper körhinták, azokat meg tök szeretem, kislánykorom óta imádtam a vidámparkot :-D Tök emékszek lehúztam a cigit, befeküdtem az ágyba, becsuktam a szemem és tök poén volt, ahogy forgott a szoba, mint a hullámvasút :-D

Nyáron még párszor loptam a nővéremtől, (két kezemen megszámolom kábé, nem soksor), idő után már végig tudtam szívni, még mindig megvolt a kis poénos szédülés, de már nem annyira.

Szeptemberben aztán kiderült még pár bnőmről (oszt társamról) h ők is próbálgatták nyáron, utána velük cigizgettem, aztán velük is szoktam rá, de ez már egy másik mese :-D

2013. ápr. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Na ezért írtaném én tűzzel-vassal a cigit, mert túl gyorsan hozzászokik az ember, és egy idő után két doboz sem kottyan meg neki egy nap. Ha meg az árát megnézzük, akkor meg rájövünk arra, hogy vagyonokat költ az ember cigire. Egy jobb márkájú plazmatévé árát elfüstöli az ember egy év alatt, vagy egy jobb nyaralásét. Utána meg sír rí, hogy csak egy hosszú hétvégére futotta neki a Balatonnál!
2013. ápr. 29. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!