Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért lehet hányni a füves...

Miért lehet hányni a füves cigitől?

Figyelt kérdés
2009. nov. 22. 11:37
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
77%
én még sose hánytam tőle és senkit nem ismerek aki behányt volna..de ha nem cigizel vagy ilyen 0,001milis cigiket szivsz akkor azért mert túl erős :D
2009. nov. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
54%
Én sok füvest ismertem régebben de nem hallottam ilyet hogy valaki behányt volna tőle. Biztos valami más oka volt ha hánytál :)
2009. nov. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
58%
első vagyok vagy pedig szar volt az anyag...egyszer kiprobáltuk anno a vadkendert hát utána volt hányinger meg fejfájás..lehet ti is azt kaptatok sajnos benne van a pakliba..:(((
2009. nov. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
hát én még sose hánytam tőle, de pár ismrősöm már igen, de ők azért mert túl sokat szívtak vagy ittak mell:D
2009. nov. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
hát én még sose hánytam tőle, de pár ismrősöm már igen, de ők azért mert túl sokat szívtak vagy ittak mellé:D
2009. nov. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
40%
én még sosem hánytam tőle, akkor se ha ittam mellé. de az egész emésztőrendszert ingerli mindenképp, azért leszel éhes is, sokaknak lehet hogy beteszi a kaput.
2009. nov. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
Nekem van olyan ismerősöm aki azért hányt tőle, mert allergiás rá. Több órán keresztül úgy mondhatni "hányógörcsöt" kapott. Azóta sem meri kipróbálni szegény.
2009. nov. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Én konkrétan még nem hánytam tőle, de a legjobb haverom 2x is. Teljesen tiszta marihuánát szívtunk. Semmi pia vagy ilyesmi. egyébként "13:52" vadkendert szívtok? azt nyugodtan szívhatod mert abban semmi THC nincsen, amit füves cigiként hívnak az az indiai kender. Az hogy fájt a fejed talán a füst miatt volt vagy mert elhitted hogy ettől bekábulsz és azért. Pszichés dolog. De megismétlem a vadkender nem kábítószer, az csak egy gaz olyan mint a parlagfű. (A THC- -tetrahidrokannabinol: az a marihuánának a fő pszichoaktív hatóanyaga attól vannak az érzéki, látási, hallási érzékek megélénkülése például, vagy a gátlások oldódása stb. amit érzel a fű hatása alatt)
2009. nov. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

13:52 vagyok


tudom hogy a vadkender szart se ért de attól amikor kiprobáltuk szarul lettem azért irtam lehet átkurták és azt kapott vagy nagyrésze az a csárnak mondott dolognak és azért hányt be..

ennyire azért ne nézzél madárnak :D

2009. nov. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim válasza:
Lehet azért hánytál mert szart adtak neked. Az igazitól semmi bajod.
2009. nov. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!