Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Szerintetek ezért lihegek...

Szerintetek ezért lihegek ennyire?

Figyelt kérdés
kb fél éve vagy több rá szoktam de nem nagyon max 5-6 szálat szívtam összesen de passzívan elég sokat, apa cigizik elég sokat már akkor is szívta mikor még meg sem születtem. U16-ban focizom nagy pályán 2*40 percet és alig alig bírom majd kiköpöm a tüdőm :S sulival is szoktam menni de ott kis pálya 2*12 perc ott is valamennyire. szerintetek helyre állhat még a tüdőm? :(
2013. máj. 11. 14:38
 1/5 A kérdező kommentje:
ja és most vagyok 14 éves.
2013. máj. 11. 14:39
 2/5 anonim ***** válasza:
igen, azért lihegsz. én is észrevettem a teljesítményemen, hogy mennyire romlik a cigitől, egyre hamarabb fáradt ki a tüdőm. vagy 4-5évet cigiztem, ahogy letettem, pár hónap alatt már éreztem, hogy mennyit javult. nem tudom, hogy mennyivel bírnék most többet, ha nem dohányoztam volna, de így most nem érzem azt, hogy hamar elfáradnék, már szerintem nagyjából kitisztult.
2013. máj. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha naponta rágyújtasz sajnos rontja a sportteljesítményedet.

Milyen fajtát szívsz? Próbálj meg kevesebbet szívni aztán csak néha gyújts rá aztán teljesen tedd le. Ha naponta rágyújtasz sajnos rontja a sportteljesítményedet. F/29

2013. máj. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
A szivarazas rontja a teljesitmenyed minden teren. Lerakodik a katrany a tudodben levo kapillarisokban ,ennek eredmenyekeppen kevesebb oxigen tud bejutni. Kimutattak mar azt is ,hogy a passziv dohanyosokban evek multan csupan a fust beszivasa atherosclerosist idez elo ( erelmeszesedest). Ha tudsz szokj le , karositod magad es a kornyezetedben levo embereket is.
2013. máj. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! igazából már csak passzivan amikor apa szívja akkor.
2013. máj. 12. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!