Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért van az, hogy nyafognak...

Miért van az, hogy nyafognak a magyarok hogy kevés a fizu meg drága a megélhetés, eladósodnak, rezsit nem bírják fizetni nyavalygás az megy, de a cigi az ott lóg a többség szájában? Arra van pénz mi?

Figyelt kérdés
2013. máj. 11. 17:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is ezt szoktam mondani, hogy amíg cigire futja meg alkoholra, addig nem szegény az adott ember.

Amúgy azért van ez így, mert a cigi, de említhetnénk itt most az alkoholt is, függőséget okoznak, nem is kicsit és ez erősebb annál, mint hogy nincs mit enni vagy éppen vagy kikötik az áramot vagy nem.

És van akiben van akarat, hogy letegye és van akiben nincs.

2013. máj. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%
Miért te nem vagy magyar? Egyébként igazad van!
2013. máj. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
azért, mert stresszes az ember, hogy éhbérért dolgozzon, és a cigi (legalábbis nekem) stressz ellen valamennyire jó ;)
2013. jún. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sok ember szájából hallottam már, hogy "annyi mindenről lemondtam, nehogy már azt is megvonjam magamtól.."

Egyébként, a cigi nem tudom miért, de oldja a feszültséget. Ha egy dohányos ideges, rágyújt, és utána sokkal nyugodtabb.

2013. júl. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!