Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Elektromos cigitől fájhat a...

Elektromos cigitől fájhat a tüdőm?

Figyelt kérdés

Üdv nektek!

Vásároltam kb 2 hónapja egy EGO típusú elektromos cigarettát, ami nagyon jó, azóta rá sem gyújtottam.

Csak a probléma az, hogy ha veszek egy nagy levegőt, akkor fáj a tüdőm!

Ettől van, vagy a sok üléstől?



2013. máj. 12. 14:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A sok üléstől is fájhat, meg ahogy a tüdőd tisztul. Máskülönben az elektromos cigi csak akkor okoz fájdalmat a tüdőben, ha letüdőzöd . Az egész cigit.... szúró fájdalmat okozhat :D
2013. máj. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ezek az elektromos cigik okozhatnak fulladasi ingert csak ugy barmilyen testhelyzetben. Nem karos, de szerintem ez a resze eleg veszelyes ha ugy vesszuk hogy folyamatosan szivod, es folyamatosan ez fog erni. Ez a fust termeszetesen szennyezi ugyan ugy a tudod, de kozel sem annyira mint a normal cigi, amikor katranyt juttatsz a szervezetedbe.
2013. máj. 26. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
az elején fájt nekem is, de nem vészes, azt mondták nekem is, hogy ürül a méreg kifelé!A gőz meg rásegít a kátrány felszakadozásában!Amikor leszokik az ember, kicsit akkoris szokott fájni, csak akkor nem ürül ilyen gyorsan, mert nincs ami rásegítsen.. egy éve ecigizek, és nem fáj már abszolút..
2013. júl. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!