Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mi vesz rá egy dohányzót,...

Mi vesz rá egy dohányzót, hogy a jó meleg szobából kimenjen rágyújtani akár a mínusz 6-7 fokban is?

Figyelt kérdés
Nem bírom felfogni...

2013. febr. 9. 19:00
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
74%

függőség ennyi...

ha ki lenne kötve egy tejszines eperrel teli torta a -20ba én is lehet kimennék enni belöle XDD

2013. febr. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%
A függőség, ennyi.
2013. febr. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 intrepid ***** válasza:
58%
Leesik a vérében a nikotin szintje, és hiáyzik neki. Erősebb függőség, mint a heroin. Tehát legyünk megértőek, csak úgy tudunk segíteni. Egy exdohányos.
2013. febr. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
84%
én meg azt nem bírom felfogni hogy a retekklub és a tellaviv2 miért ilyen sikeres
2013. febr. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:

Jójó, én is tökre szeretem a 100% narancslevet, de ha elfogy, és nincs kedvem akkor nem megyek még a sarki boltba se el(ami kb 300 méter) még egy szép meleg tavaszi májusi napon sem...

És az azért kényelmesebb +15-20 fokba elsétálni mint kimenni cigizni olyan hidegbe.

Értitek...

2013. febr. 9. 19:09
 6/36 anonim ***** válasza:
100%
Azért a narancslé meg a cigi, nem ugyanaz. :D
2013. febr. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
100%

Csakhogy a narancslé nem okoz függőséget, de a nikotin igen.

Az is drog, ugyanúgy, mint a heroin vagy a kokain. Csak más a hatása. De ugyanúgy dependenciát okoz.

2013. febr. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
100%

Aki dohányzik, az nem szereti a cigit, mint te a narancslevet, hanem függ tőle. Ami nem ugyanaz.

Amúgy a hideg még semmi.

Mi vesz rá akkor egy tüdőrákos embert, hogy mégis tovább dohányozzon? Vagy egy májelégtelenségben szenvedő embert, hogy még tovább igyon?

Mind mind a függőség, ami némely emberekben nagyon erős és bármire képesek, hogy megkapják amihez hozzá vannak szokva.

Addig amíg nem voltál valami iránt függő, addig nem tudod, hogy ez mit jelent.

Én is dohányoztam régen, és engem sem különösen érdekelt a hideg, de még az sem, hogy óránként több emeletet megmásszak, hogy rá tudjak gyújtani.

Most már több éve, hogy leszoktam, de így meg tudom érteni, hogy miért teszik ezt a cigisek.

2013. febr. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
79%
Úgy hívják, hogy szerfüggőség. Nemcsak mínusz ötbe menne ki, hanem a Világ végére is, ha csak ott kaphatna bagót.
2013. febr. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:

Áh, nem hiszem hogy annyira erős függőség mint amit a nehézdrogok adnak...

Azért hallottam már pár sztorit, hogy kit raboltak ki, meg kit szúrtak le csak azért, hogy egy drogos megtudja venni a kövi adag heriont vagy kokaint vagy amit használt.

Dohányost lni azért, hogy cigit tudjon venni.. még nem...

2013. febr. 9. 19:19
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!