Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Az eGo elektromos cigaretta...

Az eGo elektromos cigaretta káros?

Figyelt kérdés

úgyértem hogy a tüdőt ugyanúgy megterheli?

vagy egészségesebb azért mint a sima cigi? mert ugye elvileg abban csak a nikotint juttatom a szervezetembe :)



2013. máj. 15. 19:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Alapvetően az a probléma a sok elektromos cigivel hogy hogy a patronok nikotin kibocsáltó képessége nem ellenőrzött, a Nikotin pedig halálos is lehet ha túladagolják. Meg szerintem az igy egy nagy humbug hogy csak nikotin meg vízgőz lesz a patronból az elektrokémiai eljárás után... akkor hol a többi kötőanyagnak a végterméke??? Elvarázsolódik??? :D Tehát szerintem sok minden el van hallgatva ez e cigikről... Persze biztos vannak olyanok is amik gondosan megtervezett laboratóriumi körülmények között kivitelezett... stb cigik amik azért koránt sem annyira veszélyesek mint olcsóbb kínai társaik, de azok egyrészt horror árúak másrészt azok sem egészségesek az tuti!
2013. máj. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!