Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Vegyek egy csomag cigit vagy...

Walk w1th mee kérdése:

Vegyek egy csomag cigit vagy inkább ne? :|

Figyelt kérdés
:'/ mitszóltok?:D pont van annyi pénzem (L) de ha elköltöm,másra nem lesz majd a jövőhéten,de cigizni is kellene :/ DDD
2013. máj. 20. 13:33
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Vegyél:D Mennyi pénzed van?
2013. máj. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
pont elég egy csomag kent-re XD
2013. máj. 20. 14:06
 3/7 FannaL válasza:
100%

Na ezt tetszik.

Tudod, ha rászoksz(vagy már rajta vagy) akkor örökösen ez lehet a problémád. Kaja is kéne, de nem tudok cigi nélkül élni így cigit veszek. Szerintem inkább költsd el másra, valami jobb dologra. Egyébként ezt te döntsd el. Én biztos nem cigit vennék a zsebpénzemből. Ja és hány éves vagy? Tippelek 13. Eléggé gyerek még az írásod.

2013. máj. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

17 vagyok,13évesen a közelében sem voltam a dolgoknak :)

de ám nem vagyok rászokva,egyszerűen élvezem a cigi nyújtotta élvezeteket..

ha van cigim cigizek,ha nincs akkor meg nem :S:D

2013. máj. 20. 15:32
 5/7 FannaL válasza:
Ja, akkor elnézést. Csak ez a (L) meg stb. Hát most már vannak páran akik 13 évesek és nem csak a cigit próbálták már ki.
2013. máj. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

jjaja..csk a helyzet az,hogy amikor mi voltunk 13évesen,nagyon lehetőség sem volt a szerek kipróbálására :)

de most nagyon sok útja-módja van..

2013. máj. 20. 17:02
 7/7 anonim ***** válasza:
vegyél rajta kakaót! :D
2013. máj. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!