Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Egy erős dohányos, aki rászoko...

Egy erős dohányos, aki rászokott a dohányzásra meddig menne el, hogy cigihez jusson?

Figyelt kérdés

Látom az osztálytársaimon, akik minden 2. szünetbe szaladnak le a suli mellé cigizni, hogy ha elfogy nekik, és nem ad senki, akkor dühöngenek:"F*szé nincs senkinek egy r*hadt szála: ÁÁÁÁH!" Van hogy bevágják az ajtót mikor bemennek a terembe emiatt.

Ez csak ilyen megjátszott dühösség, vagy tényleg azok?


Ők mennyire dühösek ha nem jutnak cigihez? Képesek lennének ellopni mástól cigit, meg erpszakkal elvenni mástól, ha tényleg nem tudna SEHONNAN szerezni egy szálat?



2013. máj. 26. 08:20
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Amit csinálnak, azt úgy hívják, műbalhé. Nem kell komolyan venni. Valóban drog a cigaretta, de nem az a fajta, amiért ölni is képes lennél.
2013. máj. 26. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Salx Narval ***** válasza:
100%
Én például a trafikig mennék el.:D Bocs ezt nem tudtam kihagyni. Komolyra fordítva a szót, elég kellemetlen, ha nem gyújthatok rá, de sohasem csapkodtam az ajtót és nem hisztiztem. 2 hétig kórházban voltam és bizony hiányzott nagyon, ha annyira akartam volna 1 hét után már beszerezhettem volna és alkalmat is találhattam volna, de megálltam. Kizárt, hogy lopnék, vagy kéregetnék, ha máshogy nem jutnék hozzá, de ettől még rossz lenne. Tudod olyan érzés ez, mintha rossz lenne a közérzeted és bármit csinálsz úgy érzed, hogy valami hiányzik, valami nem jó. Van némi feszültség is az emberben, de az már hiszti, hogy ajtókat csapkod valaki és káromkodik. Én 1-1,5 dobozzal szívtam naponta, már vagy 20 éve dohányzom, most napi 10 szálra csökkentettem és tervezem, hogy 5-6 szára lemegyek, ha ezt elérem ott megállok, nem akarom végleg letenni, mert jól esik néha1-1 szál.
2013. máj. 26. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%
latvanyoskodnak.eleg szanalmas
2013. máj. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 zoli9411 ***** válasza:
94%
Kis gyökerek és menőnek gondolják magukat, hogy ők cigiznek és attól még jobban, ha dühöngenek hogy nincs cigijük.:)
2013. máj. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Valoban ez a pelda latvanyoskodas, viszont ez koztudott h akik ra vannak szokva, azoknak kell a nikotin h nyugodtan tartsak. Ugyanugy ha nem iszol kavet egy napig, akkor fejfajasod lesz (ha ra vagy szokva), ha nem kapsz par oraig nikotint akkor sokkal ingerultebb leszel. Ez kemiailag adott.
2013. máj. 29. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azt meg hozza kell tennem, h ez attol is fugg, h altalaban mit szivnak, pontosabban h mennyi kemiai anyag van hozzaadva. Ugyanis a kemiai anyagokat eredetileg azert adtak hozza a cigizkez, h noveljek az addiktivitasukat. Maga a dohany nem eleg erosen addiktiv ilyen viselkedeshez (en viszont csak 100%-t szivok)
2013. máj. 31. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A Nemzeti Dohányboltok fogják bebizonyítani azt, hogy mennyire függők egyesek. Eddig vasárnap vagy este is le lehetett ugrani a legközelebbi vegyesboltba, most meg majd lehet röhögni azon, ha valaki több doboz cigi árát elautózza, hogy hétvégén is hozzájuthasson a napi cigiadagjához.
2013. szept. 9. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!