Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért hiszi azt néhány nemdohá...

Miért hiszi azt néhány nemdohányzó, hogy ők jobb emberek?

Figyelt kérdés

2013. máj. 26. 09:46
1 2
 1/16 SzilKa ***** válasza:
70%

Azert hihetik ezt, mert a dohanyzo ember szenvedelyfuggo, tegat gyenge. Ezen kivul nem csak a sajat egeszseget rongalja hanem a kozvetlen kornyezeteben levoket. Arrol nem is beszelve, hogy a cigitik budosek. Persze ettol meg lehetnek jo emberek termeszetesen, de ezek befolyasoljak a megitelesuket.

Szabad lepontozni, attol meg ez az igazsag :)

2013. máj. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 dickharta ***** válasza:
60%

mert ez így van... :)

a világon egy feleslegesebb dolgot sem tudnék mondani a dohányzásnál!

2013. máj. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
47%
Mert én végigdolgozom a munkaidőm :D
2013. máj. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
61%

Mert ilyen a társadalmi megítélés. Semmivel nem rosszabb az az ember aki dohányzik, csak van egy "rossz szokása".

Aki sosem dohányzott, az nem érti meg, hogy ebben mi a jó, és ezért lenézi azt, aki függ a dohányzástól.

A munka pedig nem attól függ, hogy ki dohányzik, mert aki nem gyújt rá, az kimegy kávézni, megnéz valamit az interneten, tehát ő is tart néha kis pihenőt, csak az nem olyan látványos, mintha kivonulna rágyújtani.

2013. máj. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
52%
Nem kötekszem, de nem is kávézom és nincs net a munkahelyemen :D
2013. máj. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
84%

Engem csak akkor zavarnak, ha nincsenek másokra tekintettel. Biztos mindenki ismeri a szabályozás előttről, hogy a busz megállóban a dohányos beugrik a tömött tető alá, majd rágyújt. Ez akkor is bunkóság, ha a törvény nem tiltja.

A munkaidős hozzászólás is mond valamit. Egyszer számoltam és mértem. Egyesek 6-7 cigi és kávé szünetet tartottak, szóval alaphangon tartottak másfél óra szünetet + az ebéd meg egyéb szükségletek. Én kicsit pofátlannak tartom, hogy kapnak ennyi időt, mert dohányosok. Ha én kimennék 6-7 alkalommal zenét hallgatni negyed órára azt senki sem nézné el, mert micsoda munkakerülés.

2013. máj. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
68%

mert, akkor miért gondolják, hogy az alkoholistáknál jobb emberek? Miért hiszik azt, hogy egy heroinfüggő kevésbé következetes, és megbízható?

Tényleg nehéz feleslegesebb dolgot mondani. Ha megkérdezünk egy dohányost hogy miért cigizik, kb háromnegyedük köpni nyelni nem tud, hanem támadásnak veszi, és elkezd hadakozni hogy deháááát a kövérek is egészségtelenek..:D a maradék egynegyed meg jön a hülye körmondatokkal hogy "háát, megnyugtatja a szervezetet, és legalább kevésbé vagyok stresszes :)". Persze aki kimondaj hogy nem is szeret cigizni, vagy nem foglalkozik ezekkel, az megint más, azzal nekem semmi bajom nincs, de aki önmagának is hazudik, az persze hogy rosszabb ember.

2013. máj. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
27%
a kovertol kerdezd megmiert zabal annyit, a jatekfuggotol, hogymiert fogad mindenre, a kenyszerbetegtol, hogy miert csinalja ugyanazt 16szor, a buz!tol, hogy miert szereti a fiukat, a nyugdijasol, hogy miert rosszindulatu es emberutalo..oket nem szabad basogatni, de a dohanyosokat..kezdjetek el magatokkal foglalkozni, az elhizas ugyanolyan egeszsegtelen, es meg undorito is..kezdjetek el egy kicsit magatokba nezni kedves kommentelok.
2013. máj. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

hát, pont erről írtam egy válasszal fentebb :D

attól te jobb ember vagy, hogy vannak melegek, meg kövérek, meg játékfüggők? ha egy országban mindenki szabadon gyilkol, akkor neked is tiszta lesz a lelkiismered ha megölsz valakit?


amúgyis amit írtál, elég sötét jellemre utal, át sem gondoltad, van benne talán jogosabb, de fele hülyeség

2013. máj. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
40%
Mert Viktor Messiás Urunk propagandája sikeres. Amúgy meg a bagós is ugyanannyit dolgozik, mint aki nem.
2013. máj. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!