Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért hiszi azt néhány nemdohá...

Miért hiszi azt néhány nemdohányzó, hogy ők jobb emberek?

Figyelt kérdés

2013. máj. 26. 09:46
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
ó, én már akkor utáltam a lusta semmirekellőket, amikor még viktor fasorban sem volt. Szerintem egy ember nem teheti meg azt a testével, hogy 40éves korára már lépcsőzni sem bírjon, mert "nem bírja a dohányos tüdő".
2013. máj. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

válaszoljatok a kérdésemre, és szóljatok a többi dk-s haverotoknak is, kíváncsi vagyok az új ideológiátokra:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__dohanyzas__4392322-a..

2013. máj. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%

Nem olvastam egy választ sem.


Szóval: ez durva sarkítás lenne, hogy mondjuk én, nemdohányzó, többre tartsam magamat annál, aki szívja.

Viszont: az tény, hogy fiatal koromban ÉN TUDTAM MAGAMHOZ ŐSZINTE lenni, nem akartam a haverok "elvárásainak" megfelelve attól vagány lenni, hogy rágyújtok egy olyasmira, ami számomra rettenetesen undorítóan büdös és kellemetlen. Annyira rossz volt a szájízem tőle, hogy ugyan köhögőrohamom nem volt, de vagy fél óráig öblögettem a pofámat és mentolos rágóztam utána.

Tehát én, amit ezügyben többre tartok magamban a másikakhoz képest az az akaraterő, hogy nem hagytam magam "zsarolni", hogy "nem vagy a haverom, ha nem szívod". Én ezt mondtam: "te nem vagy az én haverom, ha ilyennel akarsz zsarolni".


Aztán a későbbiekben is: sokan idegességlevezésnek használják. Én ezt inkább másképp teszem.

2013. máj. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Azért szívják mert jó. Az emberiség évezredek óta füstölög valamit, ha annyira szar lenne nem tenné. Nincs ezzel semmi baj, mindenki tisztában van vele, hogy káros, épp úgy mint a kevés mozgás, gyorskaják, cukrozott üdítők stb. Egyébként a túlsúly ugyanolyan mértékben növeli a betegségek kockázatát, szóval a legviccesebb amikor egy túlsúlyos papol a dohányzás ellen.
2013. máj. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Nem jobb,hanem okosabb a nemdohanyzo ember:)En 9evig szivtam 1,5-2dobozzal/nap.Mara mar leszoktam,es azt hiszem ez okosabb dontes volt mint az h folytassam.Sok bajom megszunt azota.Legszomj,kohoges,szedulesek,fej szemfajas,faradtsag,a hangom kitisztult,erosebb vagyok,nem budos a ruham,csomo penz megmarad,es ez a jovore nezve sem jo,ha cigizik valaki.Gondolj csak bele:Penzt koltesz arra,hogy karositsd magad,aztan megtobbet arra h visszakapd az egeszsegedet.Van ertelme?Persze lehet mondani,h valamiben meg kell dogolni,de azert mikor kozlik veled h 3honapod van mondjuk,a tudorakoddal,akkor az szerintem egy sz@r erzes,es atkozod magad,hogy miert szivtad.Tedd le!
2013. máj. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Kinga1995 ***** válasza:
37%
Mert gyökerek :-D
2013. máj. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!