Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Füvezel? Szoktál olykor...

Füvezel? Szoktál olykor olykor marihuánát fogyasztani? :D

Figyelt kérdés

én igen, :D

( aki osztogatni akarja a füveseket, az ne ennél a kérdésnél tegye, mert én lepontozom) csak válaszolj a kérdésre.


2009. okt. 5. 08:49
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
én nem :D
2009. okt. 5. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
88%
nem, nem is próbáltam ki és nem is akarom
2009. okt. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
78%
én igen :D és kib@szott jó XD
2009. okt. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

nem próbáltam, nem akarom kipróbálni, és nem is fogom.


de ti szívjátok nyugodtan. :D

2009. okt. 5. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
64%
én nem füvezek, csak kipróbáltam,de ugye tudod hogy hosszútávon nem csinálhatod? mert börtön vagy ilyesmi lessz a vége ahol majd nagyon figyelhetsz hogy ne csússzon ki a szappan a kezedből :P
2009. okt. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
98%

szívásért még senki nem került börtönbe!


én 6 évig azzal keltem, azzal feküdtem, cirka napi 1 g. 4 éve abbahagytam teljesen. Nem hiányzik, rosszul leszek tőle, ezért is hagytam abba (szétparázom magam, hogy rosszul leszek, el fogok ájulni, meg ilyenek, és akkor persze tényleg rosszul is leszek).

2009. okt. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
nem
2009. okt. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
haverom 7 éve nyomja, és még ő sincs sitten. meg heti egy- két pakk csak nem juttat a darálóba.
2009. okt. 5. 16:41
 9/20 anonim válasza:
26%
hát nembiztos hogy nem juttat oda,ha így folytatod lopni hazudni csalni fogsz hogy szerezz egykis füvet,és lopás csalásért már börtön jár :D
2009. okt. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
95%
Füveztem már párszor, de a legutóbbinál nagyon sokat szívtam és darabos volt a cucc, és kegyetlen rosszul lettem tőle (hányás, szédülés, remegés, izomrángás, halálfélelem, pánik, hallucináció), és azóta csak Amszterdamban ettem egy kis füves sütit, de annak meg nem volt semmi hatása. Szeretnék szívni máskor is, mert szeretem a hatását, már amikor nem viszi túlzásba az ember, csak kell egy kis idő, hogy újra merjek próbálkozni. :)
2009. okt. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!