Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Sürgős! Antibiotikumra lehet...

Sürgős! Antibiotikumra lehet marihuanat fogyasztani? Illetve ha fogyasztok súlyos következménye is lehet? Az én véleményem szerint nem lehet belőle baj mivel az antibiotikum a májat terheli le de a thc lebomlása nem a májban történik

Figyelt kérdés
2011. jan. 5. 18:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Kérdezze meg orvosát, gyógyszerészét!
2011. jan. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
1-2 hasonló helyzeten átesett emberkét keresek aki pár sorba le írja személyes tapasztalatát! azért köszi de ez a gyógyszer papirján is rajta volt
2011. jan. 5. 18:35
 3/7 tetris ***** válasza:

Hát persze, hogy lehet! Fogyasszad csak a füvet! Legfeljebb nem valami fertőzésbe fogsz belepusztulni, hanem a drogokba.

Most őszintén! Nem elég, hogy beteg vagy, akkor még mérgezed is magad? EGyél inkább narancsot, almát, egyél joghurtot, müzlit. Ezekkel jobban jársz, mint a droggal. Hagyd a fenébe! Tönkreteszed magad!

2011. jan. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
jól esik hogy ismeretlenül próbálsz mások baján segíteni de nagyobb szükségem lenne a kérdésem pontos válaszára! minden tiszteletem!
2011. jan. 5. 19:11
 5/7 anonim válasza:
Én ma kaptam gyógyszert és leszarom...este jönnek a barátnőim és lazítani fogunk :D
2011. jan. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én is leszartam és semmi!jó füstölést ;)
2011. jan. 7. 18:56
 7/7 anonim válasza:
Nyugodtan! semmi bajod nem lesz tőle,max ha erős a gyogyszer kicsit jobban beállsz a szokásosnál....
2011. jan. 27. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!