Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Kíváncsi vagyok, hogy itt a...

Kíváncsi vagyok, hogy itt a GYK-n hányan szívnak elektromos cigit, és ha szívtok milyet?

Figyelt kérdés
2013. máj. 27. 23:42
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Próbáltam, de nem jött be.
2013. máj. 28. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim válasza:
Én szívok, elektromosat
2013. máj. 28. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Drága az élet, ahogy a cigi is.
2013. máj. 28. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Én vízipipázok.
2013. máj. 28. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Ego aksi, Vivi Nova patron. Folyadékból pedig csak Culami (német gyártmány)
2013. máj. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Édesapámmal párban vásároltunk egy szettet, EGO V3 Helix, 900as akkukkal, 2,4-es porlasztók. Apa 23 év dohányzás után, mára 2-2ésfél dobozzal is elszívott. Nekem "csak" 1 doboz volt a mennyiség, de mióta megvettük (4 hónapja) egyikőnk sem gyújtott rá. Meglepően pozitívan csalódtam benne, mert nem gondoltam volna, hogy egy igazi dohányos le tud szokni / át tud térni más alternatívákra is. Próbáltam a Niquitin tapaszt semmit sem ért. Rágót is, az sem. ezek sem olcsóságok pedig, de az árukból már 2-3 e-cigi szett kijött volna...:)
2013. máj. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
Hahi! Már jó régi kérdés.. :D én pár hónapja láttam hogy van ilyen, elkezdett érdekelni, úgyhogy rendeltem magamnak egy iJust 2-t. Nekem nagyon tetszik, a masinaval meg vagyok elégedve, nagyon bejott :) egyáltalán nem szoktam rá, július óta 3x használtam 6-7 percre xD Még június elején voltunk osztalykirandulason, és ott a kis erkélyen amíg a többiek cigiztek én vapeltem, chill volt az egész :)
2016. aug. 16. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!