Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Elektromos cigitől lehet...

Elektromos cigitől lehet hasmenésem?

Figyelt kérdés
Minden este lefekvés előtt az ágyban szivok belőle elég sokat, meg napközben is. Es nemtudok másra gondolni hogy mitől lehetne. Attól elképzelhető?

2013. máj. 30. 23:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt nehéz lenne megmondani. Nekem nem okoz hasonlókat, de lehetséges hogy te túlérzékeny vagy rá.
2013. máj. 31. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha normális (boltban vett) folyadékot használsz, akkor annak van a legkevesebb valószínűsége.

Ha te kevered, akkor meg az a kérdés, hogy miket raksz bele.

2013. máj. 31. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nem tudom, hogy még aktuális-e a dolog. Az a lényeges kérdés, hogy csak ezt szívod-e, vagy cigizel-e mellette. Én teljesen átszoktam az elektromos cigire, és hát elég sokszor ment a hasam az elején. Valahogy tisztulnia kell a szervezetből a sok méreganyagnak, több helyen is olvastam, hogy teljesen normális jelenség. 10 évet dohányoztam, nem múlik el büntetlenül. Tehát nem az e-cigitől megy a hasad, hanem távozik a sok méreganyag. Két hónapja szívom, már teljesen elmúlt. Ha mellette szívsz hagyományos cigit, akkor nem az elektromostól van, hanem más problémád lehet, fordulj orvoshoz.
2013. júl. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!