Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Heti 3 cigi káros?

Heti 3 cigi káros?

Figyelt kérdés
2009. okt. 7. 17:08
1 2
 11/13 anonim válasza:
utolsó válaszolónak: (lepontozás):pózer k*csög!! Annyira utálom az olyan embereket akik csak amiatt károsítják a testüket , mert hogy az menő! JAjj basszus boccs, de nem hiszem el hogy 13 évesen hűűde rávagy szokva!! Amúgy a kérdezőnek: én szerintem állj le mielött jobban rászoksz! :)
2010. márc. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Nem mondanám h túl káros mivel nem igényled naponta és megtudsz lenni nélküle napokig. Én is így vagyok vele van mikor 1 hétig eszembe se jut a cigaretta aztán meg egy bulin egy doboz is elmegy. Sztem heti 3 szál nem vészes.
2010. aug. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Én 15-éves vagyok ,napi 1 doboz cigit szívok el,és néha fulladni fogsz ,ha nem hagyod abba ,de amúgy meg lehet szokni ,egy idő után.
2011. jún. 8. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!