Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha szeretitek a párotokat, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szeretitek a párotokat, de mégis elhagyjátok, annak mi értelme?

Figyelt kérdés

a veszekedések miatt is? Szerintem ha 2 ember szereti egymást, akkor mindent meg tudnak beszélni. Vagy ezzel csak én vagyok így?


22/L



2012. okt. 23. 00:46
 1/8 anonim ***** válasza:

egy bizonyos mértékig igen, de van amit nem lehet sajnos akármekkora is a szerelem


23F

2012. okt. 23. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

talán ha b@szott nagy az önbizalomhiánya, és azt hiszi hogy nem jó neked...

vagy a megszoksz/ megszökszből az utóbbit választotta. erős volt elhagyni a sok kellemetlenség/idegesítő dolog/nézeteltérés miatt

2012. okt. 23. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Vannak olyan esetek,amikor sajnos szerelem ide vagy oda, a realitások visszahúznak és be kell látni, h nem működhet..

( gondolj pl egy szeretői kapcsolatra, vagy 20 év korkülönbségre..stb )

2012. okt. 23. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

nem lehet mindent megbeszélni.

inkább a tettek számítanak.

pl azon nem sok mindent lehet megbeszélni,hogy a csaj egész nap nem csinál semmit,elvégezte a sulit nem,de megy el dolgozni.

egy naplopó kártékony meg senkinek nem kell.

ez meg felülírja a szerelmet,uh lapát.

2012. okt. 23. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 AndreaMariann ***** válasza:

A szerelem kevés egy kapcsolathoz,bármekkora is legyen.

S lőn világosság...

2012. okt. 23. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
53%

például a párommal másfél év után szakítottunk...pontosabban ő szakított, mert sokat veszekedtünk..4 napig voltunk külön...abban a 4 napban mindketten áttudtuk értékelni a dolgokat..kibékültünk ennek már 5 hónapja...azóta minden sokkal jobb...végeredményben örülök, hogy így alakult...

szóval néha jobb párnapra külön lenni...nekünk legalábbis megérte!

2012. okt. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
szerintem ha azt mondták neked, hogy szeretnek, de mégis elhagynak, akkor ez azt jelenti, hogy találnod kell valaki mást, aki jobban szeret. mert ha tényleg szeretne, akkor nem hagyna el, én pl. nem hagynám el, akit tényleg szeretek, kivéve, ha mondjuk drogfüggő lenne.
2012. nov. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha valaki elhagyja a párját, az már tuti, hogy nem is szereti igazán.
2012. nov. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!