Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mit tegyek? Cigizik a barátnőm...

Molok94 kérdése:

Mit tegyek? Cigizik a barátnőm, és nagyon zavar.

Figyelt kérdés
A barátnőm elkezdett cigizni, és egyre többet csinálja. Tudja, hogy engem ez nagyon zavar, de azt mondja h törődjek bele...

2013. jún. 7. 13:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
6%
Hagyd ott, jobb lesz neki. Az anyósa vagy, h cseszteted?
2013. jún. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Tour Eiffel válasza:
87%

Mondd neki : nikotinos rágó!

vagy szakíts vele.

vagy mutogasd neki a cigis dobozon található képeket!

vagy ha kér (vagy nem) ne menj ki vele!

2013. jún. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
94%
Én azon emberek csoportjához tartozom aki rühelli a dohányzást mindenestül. Sokan ezt félreértik, szóval ez azt jelenti h az ilyen embereket elkerülöm de nyilván azt csinál mindenki amit akar. Nem kell nekem esni mert okádok ettől hanem tiszteletben kell tartani: nem győzőm hangsúlyozni nem érdekel h ki mit csinál ha nem a közvetlen környezetembe teszi (ergo az utcán a képembe fújja a füstöt-baltával b***nám szét a fejét de ha x helyen teszi tegye nyugodtan). Már leírtam nem törlöm ki xD de h válaszoljak is, én elhagynám mert engem ez iszonyat zavar=elfogadhatatlan. Akit meg nem zavar annak ámen. Továbbá ha ő a cigit választja akkor dugja föl magának azt, biztos jobb mint a bőrős virsli.
2013. jún. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Tiedénél biztos jobb. Ez már cigifóbia-->pszichológussal kezelendő, mielőtt elvisz a tüdőrák.
2013. jún. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Hagyd ott. Ennyi. Csak vannak még normális csajok.
2013. okt. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!