Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Nem zavar titeket hogy a...

Nem zavar titeket hogy a 14-17évesek nagoyn nagy része cigizik?

Figyelt kérdés
Nem vagyok maradi,deee az én barátaim is azért cigiznek hogy vagányak legyenek.Nem mondom énis szivtam már buliba,de az hogy elmegyek valahova,várok a buszra azt szivom azt a sok sz*r füstöt..
2009. szept. 27. 18:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
72%
Akkor zavar, ha én is kapok a füstből. Egyébként meg inkább szánalmasnak tartom.
2009. szept. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
77%

nem zavar, az ő életük, tegyék tönkre ahogy akarják... hiába mond nekik az ember bármit, akkor is szívni fogják, amíg egyszer rá nem jönnek.


viszont az utálom, ha mellettem gyújtanak rá pl buszmegben és még nekem kell arrébb mennem... vagy amikor ismerősök rámfújják a füstöt... fujj


még jó, hogy a szoros baráti köröm megveti a cigit, valamint a szüleim se dohányoznak, szerencsére :)

2009. szept. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
54%
Hát én még mindig meglepődök milyen izé, emberek vagy mik? is vannak még itt. Ez már olyan hogy magadnak csinálsz belőle problémát! ha dohányoznak téged nem érint-mintha csak panaszkodni szeretnétek,puffogni(személyes véleményem: h nincs életed)ha vársz a buszra és cigiznek menj arébb a kicseszett egészség nem csak anyiból áll hogy nem károsítod magad, és ilyen az élet nem lehet minden ellen tenni túl sokat rágjátok ezt a témát(amugy nem bizonyított a passzív dohányzás csak midenki löki) és gondolj bele az ő helyzetükbe is, nem tudhatod ki miért cigizik és amikor legközelebb megint visszatérsz ehez a kérdéshez jó nagycsoportos módjára akkor gondolkozz.
2009. szept. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
76%

Előző válaszolónak: vastagon leszarom, hogy mit gondolsz, meg azt is, hogy ki, miért, mikor, mennyit és hány évesen dohányzik. De azt már nem szarom le, hogy én mennyi füstöt szívok be a saját tüdőmbe, amit BIZONYÍTOTTAN jobban roncsol a passzív dohányzás, mint ha én magam is szívnám. És ilyenkor igenis puffogok, mert rólam van szó. Aki meg nem dohányzik, de eltűri, hogy rá szálljon, ill. beszívja a füstöt, az ő baja, de szerintem kevés nem dohányos tűri.

És ha nem tetszik a kérdés, nem kell rá válaszolnod, sőt elolvasnod se a válaszokat. Szóval csak bele akartál kötni valakibe, mert ennyire unatkozol, vagy szimplán jól esik kötekedni.

Remélem tetszik a TE stílusodban írt válaszom.

Jó egészséget

2009. szept. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
81%

Mi az hogy nem tudhatom hogy ki miért dohányzik? Mi a f*szom oka lehet egy szaros 13 évesnek a dohányzásra?? ÉS miért nem áll ő arrébb a zárt buszmegállóból? nehogy már én álljak fel az ülőhelyről hogy ő ülve tudjon cigizni!


Amúgy is bizonyítottan KÁROS a passzív dohányzás, de ALAPBÓL UTÁLOM A SZAGÁT!!!! Főleg ha arra gondolok, hogy az egyik szerettem is ebbe a sz*rba készül belehalni... ugyanis tüdőrákot diagnosztizáltak nála, és 40 éve kemény dohányos... Szóval nehogy már elviseljem!


amúgy meg csak a kérdésre válaszoltunk én is és az 1. hozzászóló is, ne köss bele.

2009. szept. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
74%

A 3. válaszoló egy szánalmas ember...


"(személyes véleményem: h nincs életed)" Mi bajod van? Ez hogy kapcsolódik a témához?


"a kicseszett egészség nem csak anyiból áll hogy nem károsítod magad" Hát akkor miből? Ilyen baromságot mondani...


"(amugy nem bizonyított a passzív dohányzás csak midenki löki" De, képzeld el, hogy bizonyított ;)


"amikor legközelebb megint visszatérsz ehez a kérdéshez jó nagycsoportos módjára akkor gondolkozz." hát ne haragudj, de nem tűnsz 14 évesnél többnek... és akkor még oltogatod az értelmes hozzászólásokat... pff


SZÁNALOM a köbön...

2009. szept. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Engem csak azok,akik divatból,mert hogy az milyen menő.És a 3/4 részük ilyen:D!
2009. szept. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Én jóba vagyok anyukámmal és nővéremmel,semmi veszekedeés nincs köztünk,de itthon a kkonyhába folyton dohányoznak és állandoan ömlik be a szobámba a füst.Én megmondtam nekik hogy kivánom hogy legyenek tüdörékosok.Ne haljanak bele,de tudják meg hogy nemcsak az ö hanem más életét is veszélyeztetik.Plusz erre eléggé allergiás vagyok.3.válaszoló.Biztos kamasz vagy és az anyáddal összevesztél és ideges életet élsz ésmuszály cigarettáznod.Szegénykém.....
2009. szept. 27. 23:04
 9/14 anonim ***** válasza:
44%

kívánod anyádéknak, h legyenek tüdőrákosak???

hát hallod, ezzel most minősítetted magadat, de elég rendesen. te sem lehetsz több 15 évesnél. kíváncsi vagyok h mit fogsz akkor kívánni, mikor anyád télleg tüdőrákos lesz, és hónapokig-évekig a kórházban lesz....temeg úgy kelsz fel mindennap, hogy: vajon él-e még?

gratulálok, nálad nagyobb f@sz antidohányost még életemben nemláttam.

2009. szept. 27. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
hát hogy neked legyen mit kérdezned XD
2009. szept. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!