Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Eszméletlenül zavar ha cigizik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eszméletlenül zavar ha cigizik a barátom. Nem tudom miért, de frászt kapok tőle, és kitör rajtam a duzzogás. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az ideg elkap ahogy meglátom a kezében a cigit,legszívesebben elvenném tőle,és kettétörném.Egyik barátommal sem volt még ilyen,de nála az is idegesít ahogy szívja,mert látom hogy nem azért szívja mert kell neki..hanem mert mindenki más is,és akkor ő is!Ilyen menőségből,és pont olyan nagyképűen is szívja.
2012. jan. 17. 10:04
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:

nézd mindenkinek vannak rigojái olyan hülyeségei, amit egy párkapcsolatban ha szereti az ember a másikat akkor vagy elviseli vagy nem.


Vagy ő fogja letenni miattad ha szeret, vagy te fogod elviselni, hogy ő cigizik ha szereted.


vagy kompromisszumot köttök, hogy ha veled van akkor nem cigizik.


Nálunk ez van! Én is cigarettázom, de amikor a párommal vagyok akár fél napot vagy egy egész napot olykor akkor nem gyújtok rá a jelenlétében.

2012. jan. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Mi folyamatosan összeveszünk ezen...egyből megérzem a kezén hogyha cigizett,és az a legbosszantóbb hogy hülyének próbál nézni,és tagadja...majd fél óra után kibukik hogy cigizett,csak nem merte elmondani,mert tudta hogy balhézni fogok...én azt mondtam neki 2 napja,hogy cigizzen amikor úgy érzi hogy szüksége van rá nagyritkán,de ne szokjon rá,mert nem akarok dohányzó pasival lenni,és ne előttem cigizzen.De ha együtt bulizunk,ott úgyis cigizik előttem ugye...Nem a cigi zavar,mert mindenki dohányzik nálunk a családban,hanem egyszerűen ő meg a cigi...és ráadásul allergiás is,és hallom hogy köhög a cigi után..
2012. jan. 17. 10:19
 3/32 A kérdező kommentje:
Azt mondja,hogy ő nem akar folyamatosan cigizni,csak amikor úgy érzi hogy jólesne neki,vagy stresszes,és hogy ennyit elviselhetnék.
2012. jan. 17. 10:20
 4/32 anonim ***** válasza:
93%
az ilyen srácra mondják sokan(nem én csak sokan):"na ha még ez is össze tudott szedni egy csajt akkor akár nekem is sikerülhet"
2012. jan. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
minek jössz vele össze, eszembe se jutna ilyenből balhézni, nekem eddig minden barátom cigizett, de nem is foglalkoztam vele, 21
2012. jan. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
Milyen srác? :) 1,5 éve vagyunk együtt,minden jó és szép,csak ez a cigi irritál...pedig komolyan senkivel kapcsolatban nem zavart még a cigi..
2012. jan. 17. 10:38
 7/32 anonim ***** válasza:
8%

ma 10:30

ok, h divat lett lenézni a cigiseket, de te valami iszonyat gyökér lehetsz. az utolsó bagós is több lehet nálad, ne csodálkozz h van barátnőjük.

2012. jan. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
És ez mióta Szerelem/Szex? -.-"
2012. jan. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:

Nallunk is hasonlo a helyzet, baratnom nem nagyon toleralja a cigit.


Eredmeny?


O nem szol bele, en meg MINDIG! kimegyek az erkelyre.

Es meg tudtuk beszelni, nem vitatkoztunk.

Amig mindketten tartjuk magunkat ahhoz amit megbeszeltunk valoszinuleg nem is fogunk.


Mindjart 4 eve vagyunk egyutt.

2012. jan. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
Szerelem-párkapcsolatok témába írtam,nem a szexbe te szerencsétlen! De igazad van,lehet a számítógépes kategóriába kellett volna... -.-
2012. jan. 17. 11:20
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!